Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

Jak nic się nie zmieni to tak. :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

Jak nic się nie zmieni to tak. :kox:

zycie pokaze :cool1::naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:06_________________________________________________a Ty akjam wogole tam sie masz zamiar uczyc czy bedziesz nam aut pilnowac ?? ;(

Opublikowano

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

Opublikowano

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

jakoś ich nie lubię :thumbdown:

Opublikowano

jakoś ich nie lubię :thumbdown:

ten kawalek jest kox mega bicior

maja kilka fajnych kawalkow :wink4:

Opublikowano

jakoś ich nie lubię :thumbdown:

ten kawalek jest kox mega bicior

maja kilka fajnych kawalkow :wink4:

Jak posłucham to powiem. :cool1::decayed:
Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a no tak wiadomo :wink4:
Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a no tak wiadomo :wink4:

a tak powaznie to interesy :cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

Opublikowano

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:
Opublikowano

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:

oj akjam, akjam :kox: :kox: :kox:

ma dom na sprzedaz w SO ;):)

Opublikowano

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:

a takie tam :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:

oj akjam, akjam :kox: :kox: :kox:

ma dom na sprzedaz w SO ;):)

?

a nie mieszkanie w SI ?

Opublikowano

[...]

oj akjam, akjam :kox: :kox: :kox:

ma dom na sprzedaz w SO ;):)

I co jeszcze poza tą chatą? :naughty::kox:
Opublikowano

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:

a takie tam :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:

oj akjam, akjam :kox: :kox: :kox:

ma dom na sprzedaz w SO ;):)

?

a nie mieszkanie w SI ?

to juz wiemy :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:27_________________________________________________

[...]

oj akjam, akjam :kox: :kox: :kox:

ma dom na sprzedaz w SO ;):)

I co jeszcze poza tą chatą? :naughty::kox:

pogadamy... za duzo by pisac :cool1:

Opublikowano

dobra pitam :hi:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________

dobra pitam :hi:

naRta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.