Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo ziomki ... :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ten wygląd nowych ikonek nie pasuje do całości :thumbdown:

Opublikowano

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

Opublikowano

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

V8 FSI :thumbdown:

Nie takie się objeżdżało

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

jest sznsa na jadę testową po przeglądzie :?: :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 12:30_________________________________________________

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

V8 FSI :thumbdown:

Nie takie się objeżdżało

:polew: :polew: :polew:

po czym obudziłeś się zlany potem :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 12:30_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano

Stan to co to za biedak że zamiast do serwisu Audi to do VW bo taniej ... :decayed:

Opublikowano

Stan to co to za biedak że zamiast do serwisu Audi to do VW bo taniej ... :decayed:

to nasz samochód, jest do sprzedania :przebiegly:

Opublikowano

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

:evil::kox: :kox: :kox: :kox:

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

V8 FSI :thumbdown:

Nie takie się objeżdżało

:polew: :polew: :polew:

po czym obudziłeś się zlany potem :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Stan to co to za biedak że zamiast do serwisu Audi to do VW bo taniej ... :decayed:

to nasz samochód, jest do sprzedania :przebiegly:

Bierzesz? :evil:
Opublikowano

bry, jeszcze jutro i weekendzik

Stasiu mozna cie odwiedziec w pracy? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

:yeah: :yeah: :yeah:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:yeah: :yeah: :yeah:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:58_________________________________________________

:yeah: :>

o fak :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi: siemano sierściuchy :decayed:
Opublikowano

bry, jeszcze jutro i weekendzik

Stasiu mozna cie odwiedziec w pracy? :decayed: :gwizdanie:

można ale jak się tam dostaniesz :naughty:

ale mam zapierdól w pracy :kox:

Opublikowano

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

V8 FSI :thumbdown:

Nie takie się objeżdżało

:polew: :polew: :polew:

muszę zmienić klekota bo widzę ,że 1.9 robi takie fsi ,a mój to co najwyżej jedzie przed takim :naughty::cool1:

jak obrotów mi brakuje (skrzynia nie jedzie dalej)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

JA umieram..... ząb mnie dzisiaj cały dzień napier..... żadne tabletki nie pomagają. :kwasny:

Opublikowano

Ketonal forte... :kox: Albo :pali: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Co tam?
Opublikowano

Jakoś leci tylko auto od 9 Listopada u mechanik stoi :kwasny:

Opublikowano

Jakoś leci tylko auto od 9 Listopada u mechanik stoi :kwasny:

:shocked::blink: Jeszcze? I co wiadomo w tej sprawie?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.