Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam to o ktorej wy chcecie wyjechac w pn :mysli:

od tego jest inny watek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 22:44_________________________________________________albo PW :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali

:wink4:

Już się nie popisuj! :naughty: :naughty:

:nose: sie interesuje wkoncu motoryzacja :decayed:

Taaaa... :naughty:

akjam to o ktorej wy chcecie wyjechac w pn :mysli:

:szukaj::decayed:
Opublikowano

jak by to powiedzieć...jakoś słowa Kędziora nie są dla mnie wiarygodne :polew:

:good:
Opublikowano
:baseball:
Opublikowano
:tongue4::kox:
Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

Opublikowano

no baaa :naughty: :naughty:

Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

:good: Wczoraj to oglądałem. :kox:
Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

to co, w sobote pijemy ? :naughty::decayed:

Opublikowano
:evil: Każda okazja jest dobra. :kox::naughty:
Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

to co, w sobote pijemy ? :naughty::decayed:

why not :kox:

Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

to co, w sobote pijemy ? :naughty::decayed:

why not :kox:

:gwizdanie: JUż koniec detoxu? :naughty:
Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

to co, w sobote pijemy ? :naughty::decayed:

why not :kox:

To o kery i kaj ??? :decayed:

Opublikowano

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

to co, w sobote pijemy ? :naughty::decayed:

why not :kox:

:gwizdanie: JUż koniec detoxu? :naughty:

na póki co jeszcze nie ale jak się trafi okazja to czemu nie :naughty:

btw w robocie zrobiliśmy sobie konkurs - wygrana flaszka JD konkurs rozstrzygnie się we wtorek i już wiem, że go wygrałem :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 23:03_________________________________________________

katowickie pierwsze :kox: :kox: :kox:

1jpg_rrnrqsa.jpg

w kurva końcu przegoniliśmy te pyry :kox:

to co, w sobote pijemy ? :naughty::decayed:

why not :kox:

To o kery i kaj ??? :decayed:

:blink: idź stąd

Opublikowano

mi pasuje w city rocku :decayed:

Opublikowano

mi pasuje w city rocku :decayed:

Kędziorowi pewnie wogóle nie pasuje. :decayed:
Opublikowano

na razie Panowie spadam :sexinbed::kox:

Opublikowano

mi pasuje w city rocku :decayed:

Oooo dawac godzine to sie w padnie na browara i pizze :naughty: zgarne Mirona może jeszcze kogoś ... :naughty:

Opublikowano

mi pasuje w city rocku :decayed:

Oooo dawac godzine to sie w padnie na browara i pizze :naughty: zgarne Mirona może jeszcze kogoś ... :naughty:

pożyjemy zobaczymy :naughty:

tymczasem ja też lecę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.