Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

czy Ty jesteś normalny aby :cool1: ?

Opublikowano

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

czy Ty jesteś normalny aby :cool1: ?

nie broń się tak :naughty:
Opublikowano

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

czy Ty jesteś normalny aby :cool1: ?

u mnie masz za flaszkę :decayed:

Opublikowano

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

Opublikowano

jakieś giej forum :przebiegly:

:>

Opublikowano

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

czy Ty jesteś normalny aby :cool1: ?

Ja tak ale Ty widzę, że chyba nie. Albo miałeś ciężki dzień w robocie... :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

Przyjedź z flaszką to sprawdzimy. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

letko

ze nie :)

Opublikowano

jakieś giej forum :przebiegly:

:>

kiedy odbierasz rysunek bo go wypierdalam do kosza :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

czy Ty jesteś normalny aby :cool1: ?

Ja tak ale Ty widzę, że chyba nie. Albo miałeś ciężki dzień w robocie... :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

Przyjedź z flaszką to sprawdzimy. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba dawno w ryja nie dostałeś od nikogo :cool1:

Opublikowano

jakieś giej forum :przebiegly:

:>

kiedy odbierasz rysunek bo go wypierdalam do kosza :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

czy Ty jesteś normalny aby :cool1: ?

Ja tak ale Ty widzę, że chyba nie. Albo miałeś ciężki dzień w robocie... :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

Przyjedź z flaszką to sprawdzimy. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba dawno w ryja nie dostałeś od nikogo :cool1:

Nie lubie w ryja ale zależy co kto woli. :decayed: :decayed: :decayed:

P.S. Ogarnij się bo nerwowy jesteś. :cool1:

Opublikowano

jakieś giej forum :przebiegly:

:>

kiedy odbierasz rysunek bo go wypierdalam do kosza :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________

bedziesz we wtorek na zlocie ?
Opublikowano

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

wyjdą na 100% :wink4:

Opublikowano

Miszka wymień świece :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:59_________________________________________________

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

wyjdą na 100% :wink4:

w Golfie nie wyjdą :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w Golfie nie wyjdą :polew:

akjam już prawie miał flaszkę :decayed:

Opublikowano

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

wyjdą na 100% :wink4:

w Golfie nie wyjdą :polew:

Uważaj Stan z tymi żartami bo widzisz, że Miszka dziś nerwowy i go ponosi. :cool1::mysli: Brak alko jednak daje znać o sobie... :naughty: :naughty:
Opublikowano

swiece nie wyjda na vagu bo zobaczycie ze wyjdzie padniety czujnik o ktorym pisalem :P

Opublikowano

mech Ty też nie żartuj bo Ci się dostanie. Widzisz jak Miszka reaguje... :wink4:

BTW Ja pierrdole jego flaszkę bo wiadomo, że się na spociszonie vagujemy ale chyba nie zakumał... :cool1:

Opublikowano

to jak z tymi świecami wyjdą na Vagu czy nie ?

wyjdą na 100% :wink4:

w Golfie nie wyjdą :polew:

Uważaj Stan z tymi żartami bo widzisz, że Miszka dziś nerwowy i go ponosi. :cool1::mysli: Brak alko jednak daje znać o sobie... :naughty: :naughty:

nie kumam o co Ci kaman ? wcale się nie denewuję [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 22:13_________________________________________________

mech Ty też nie żartuj bo Ci się dostanie. Widzisz jak Miszka reaguje... :wink4:

BTW Ja pierrdole jego flaszkę bo wiadomo, że się na spociszonie vagujemy ale chyba nie zakumał... :cool1:

:cool1: przecież kumam człowieku coś chyba ty słabo dziś trybisz :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 22:14_________________________________________________

jakieś giej forum :przebiegly:

:>

kiedy odbierasz rysunek bo go wypierdalam do kosza :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________

bedziesz we wtorek na zlocie ?

zawszem jest jak mogie

Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.