Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

:siema: W pracy?
Opublikowano

:hi: :hi:

:siema: W pracy?

:no: :no:

w domu :wink4: :wink4:

jutro z rana jade do Kluczborka :disgust:

akjamz tym poniedzialkiem musimy sie dokladnie zgadac co i jak :):) :notworthy: [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________

coś do nas zjechało :kox:

DSCN5427j_rrnhxrq.jpg

DSCN5425j_rrnhxrw.jpg

DSCN5426j_rrnhxxe.jpg

:good: :good: :good:

Opublikowano

No zgadamy się. :good: Byliście dziś na spocie w Żorach? Bo to w czwartki.. :mysli:

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

Opublikowano

No zgadamy się. :good: Byliście dziś na spocie w Żorach? Bo to w czwartki.. :mysli:

dzis odpuscilismy... za tydzien jedziemy ;);)

a wogole jakbysmy jechali napewno bym Ci dzownil :cool1: :cool1:

Opublikowano

No zgadamy się. :good: Byliście dziś na spocie w Żorach? Bo to w czwartki.. :mysli:

dzis odpuscilismy... za tydzien jedziemy ;);)

a wogole jakbysmy jechali napewno bym Ci dzownil :cool1: :cool1:

:gwizdanie: :cool1:

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

Sprzedaj to póki jeszcze odpala. :naughty:
Opublikowano

Kędzior patrz co znalazłem - sprawdź sobie :kox:

http://www.trabant.art.pl/php-robak/spalanie/index.php

mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic :tongue4:

pamiętam jak mi mówiłeś, że wyświetla Ci z dokładnością do 5litrów/100km :decayed:

I tak komp myli się o jakieś 10 litrów bo jest nieskalibrowany. :decayed:

jestescie j**nieci :tongue4:

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

moge ci to zrobic ze Staskiem :cool1: i nawet wystawimy ci certyfikat :wink4:
Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 22:24_________________________________________________

Kędzior patrz co znalazłem - sprawdź sobie :kox:

http://www.trabant.art.pl/php-robak/spalanie/index.php

mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic :tongue4:

pamiętam jak mi mówiłeś, że wyświetla Ci z dokładnością do 5litrów/100km :decayed:

I tak komp myli się o jakieś 10 litrów bo jest nieskalibrowany. :decayed:

jestescie j**nieci :tongue4:

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

moge ci to zrobic ze Staskiem :cool1: i nawet wystawimy ci certyfikat :wink4:

przemyśl to Miszka :naughty:

Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:
Opublikowano

Ebnięci wszyscy... :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

Opublikowano

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

Załatw mu zniżke żeby nie płacił więcej niż 500plnów za podłączenie do kompa. :naughty:
Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

świece :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 22:31_________________________________________________

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

Załatw mu zniżke żeby nie płacił więcej niż 500plnów za podłączenie do kompa. :naughty:

a w ASO są takie kompy, że zawsze znajdą jakiś błąd :decayed:

Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

swiece albo j**niety czujnik temperatury :wink4:
Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

świece :cool1:

dobra wymienię świece ale jak to nie będzie to to oddasz mi kaskę za nie :wink4:

Opublikowano

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

Załatw mu zniżke żeby nie płacił więcej niż 500plnów za podłączenie do kompa. :naughty:

a w ASO są takie kompy, że zawsze znajdą jakiś błąd :decayed:

:decayed: :decayed:

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

swiece albo j**niety czujnik temperatury :wink4:

Jacyście Wy są mądrzy. :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.