Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta jak by sie nie mozna bylo zgadac w piatek, w sobote sie zajebiemy i niektorzy niebeda mogli isc do pracy :confused4: dlatego najlepsze terminy to piatek :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta jak by sie nie mozna bylo zgadac w piatek, w sobote sie zajebiemy i niektorzy niebeda mogli isc do pracy :confused4: dlatego najlepsze terminy to piatek :decayed:

Eeee tam od razu zajebiemy... :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

Opublikowano

ta jak by sie nie mozna bylo zgadac w piatek, w sobote sie zajebiemy i niektorzy niebeda mogli isc do pracy :confused4: dlatego najlepsze terminy to piatek :decayed:

Eeee tam od razu zajebiemy... :decayed: :decayed: :decayed:

no tak w sumie to niepamietam zebysmy sie na jakiejs imprezie uchlali :decayed:
Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

No jakieś grupowe wyjście... :mysli:

Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

No jakieś grupowe wyjście... :mysli:

ja mogę iść na piwko do city :)

Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

No jakieś grupowe wyjście... :mysli:

ja mogę iść na piwko do city :)

mi niepasuje :decayed:
Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

No jakieś grupowe wyjście... :mysli:

no nie pier**l :shocked:

Opublikowano

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

No jakieś grupowe wyjście... :mysli:

ja mogę iść na piwko do city :)

mi niepasuje :decayed:

No mówiłem już o tym chyba wczoraj, że Ci nie będzie pasowało. :decayed:

U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. :wink4:

Jutro coś w końcu robimy czy jak? :cool1:

tzn ?

No jakieś grupowe wyjście... :mysli:

no nie pieprz :shocked:

No takie pogłoski chodziły... :naughty:
Opublikowano

ja raczej odpadam

Opublikowano

Ja na dzień do pracy ale wieczorkiem może bym tam dotarł. :wink4: A tymczasem lecę pograć trochę w Battlefield 3... :kox:

Opublikowano

ja raczej odpadam

Opublikowano

ja raczej odpadam

:polew:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

noi zeby nie bylo

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

plomba narka :hi:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

noi zeby nie bylo

:decayed: :decayed: :decayed:

Widziałem to. Dobre. :decayed: :decayed: :decayed:

JArhead - pamięta ktoś ten film? DObry? Coś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć. :disgust: Zaczyna się właśnie na TVNie...

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

noi zeby nie bylo

:decayed: :decayed: :decayed:

Widziałem to. Dobre. :decayed: :decayed: :decayed:

JArhead - pamięta ktoś ten film? DObry? Coś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć. :disgust: Zaczyna się właśnie na TVNie...

BDB film byłem w kinie i kojarzę że był git [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 22:45_________________________________________________też oglądam narka

:tongue4:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

noi zeby nie bylo

:decayed: :decayed: :decayed:

Widziałem to. Dobre. :decayed: :decayed: :decayed:

JArhead - pamięta ktoś ten film? DObry? Coś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć. :disgust: Zaczyna się właśnie na TVNie...

BDB film byłem w kinie i kojarzę że był git

To gierkę odłożę na inny czas. :good: Spadam póki co. :hi:
Opublikowano

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.