Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: z rańca :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak samopoczucie Griszka ? ja jeszcze nie do końca dobrze ale zdecydowanie lepiej

za niedługo się zawijam na Zakopiec :wink4:

Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

wciągnij kreskę i staniesz na nogi :kox:

Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

wciągnij kreskę i staniesz na nogi :kox:

Jakby to dosłownie tak działało, to codziennie jestem z rano po kresce :gwizdanie: :polew:

No chyba że masz tak mocny staffik :naughty:

Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

wciągnij kreskę i staniesz na nogi :kox:

jak sie Hammer dowie to wieczorem w Nałężu na grilu też będzie biegał by sie zagrzać :kox:

Opublikowano
Opublikowano

:punk:

Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

wciągnij kreskę i staniesz na nogi :kox:

jak sie Hammer dowie to wieczorem w Nałężu na grilu też będzie biegał by sie zagrzać :kox:

Odstąpie Mu moją działke..... Mi tam wystarczy alkohol :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

wciągnij kreskę i staniesz na nogi :kox:

jak sie Hammer dowie to wieczorem w Nałężu na grilu też będzie biegał by sie zagrzać :kox:

Odstąpie Mu moją działke..... Mi tam wystarczy alkohol :gwizdanie:

:sarcastic:

Opublikowano

No co Ty

:fool:

ja się napiję szczęśliwy jak Wy się pogonicie przy grilu :):kox:

Opublikowano

Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało :evil:

wciągnij kreskę i staniesz na nogi :kox:

jak sie Hammer dowie to wieczorem w Nałężu na grilu też będzie biegał by sie zagrzać :kox:

Odstąpie Mu moją działke..... Mi tam wystarczy alkohol :gwizdanie:

:lol1::friends:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No co Ty

:fool:

ja się napiję szczęśliwy jak Wy się pogonicie przy grilu :):kox:

Przy takim mrozie to ja już wole pić niż biegać :tongue4: na bieganie jeszcze przyjdzie czas np. w BT :gwizdanie:

Akjam, PiterA4 :hi:

Opublikowano

co tu wchodze to o chlaniu i dziwkach :polew:

Opublikowano

co tu wchodze to o chlaniu i dziwkach :polew:

Na forum technicznym rozmawiamy o samochodach..... a tutaj o wszystkim innym :naughty:
Opublikowano

aha hehhe :wink4:

Opublikowano

Grzesko23 :decayed: co to oznacza? :decayed:

hmmmm.... długośc mojego przyro....... :gwizdanie:

Piękne czasy wtedy były.... 23 lata się miało jak się konto na allegro zakładało.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.