Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś klucz do Concerta ? Bo za nic nie moge tego niczym podwazyc... jedna strona puszcza ale druga albo uszkodzona albo coś jest nie teges... (ja nie mam orginalnych kluczy tylko blaszkami to robiłem :P) a potrzebuje wyciagnac radio zeby pociagnac kable pod tył i wzmacniacz wrrr...:doh:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a mnie czeka korekta lakieru po tej chu.. zimie:kwasny:

U mnie też nie jest idealnie... zresztą kiedyś zobaczysz o czym mówie jak sie spotkamy na spocie :facepalm:

kiedy skonczył Ci malować?

Dzisiaj kończył polerke:kox: pytalem czy juz moge normalnie myć mówi że spokojnie... a malował je 2 tygodnie !!!! narazie jestem zadowolony... chociaż bez alu to i tak nie jest to :facepalm: no i tak czy siak duzo do poprawy!!!

w

pytam kiedy siadl ostatni lak bo to ważne :D

mam klucze z nie ori radia ale to chyba inne?

Opublikowano

Nie mam pojęcia :D...

Wiem że wczoraj jeszcze kładł klar chyba na lewy bok :decayed: a czemu pytasz ??

http://kwejk.pl/obrazek/1024464

Miał koleś szczęście :facepalm: szkoda tylko takiej OOOO

Opublikowano

No to powodzenia jak ladujesz woda pod cisnieniem po nie wyschnietym laku :wink:

Opublikowano
No to powodzenia jak ladujesz woda pod cisnieniem po nie wyschnietym laku :wink:

Pytałem sie go dzisiaj jak odbierałem auto... mowi ze moge myć spokojnie już bez problemu :kox: takze jak cos bedzie na niego :grin: w sumie on tez go jakims tam kercherem przepłukał wcześniej :decayed: jest ok... nic sie nie dzieje, uspokój stressss :whistling:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:Bry... do roboty czas sie brać znowu :facepalm:

Opublikowano
weekend rozpoczety, test samochodow zaliczony hehe

Diman niechcesz kupic mojego q? :whistling:

:no4:moje i jego problemy z nim mi wystarczą :whistling:

:hi:siemano na kacu :sick3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

a mnie czeka korekta lakieru po tej chu.. zimie:kwasny:

U mnie też nie jest idealnie... zresztą kiedyś zobaczysz o czym mówie jak sie spotkamy na spocie :facepalm:

kiedy skonczył Ci malować?

Dzisiaj kończył polerke:kox: pytalem czy juz moge normalnie myć mówi że spokojnie... a malował je 2 tygodnie !!!! narazie jestem zadowolony... chociaż bez alu to i tak nie jest to :facepalm: no i tak czy siak duzo do poprawy!!!

w

pytam kiedy siadl ostatni lak bo to ważne :D

mam klucze z nie ori radia ale to chyba inne?

w robocie zaraz po lakierowaniu myjemy auta, przecież samochód po lakierowanie schnie w komorze.... :wink:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

Pomarańcza? :decayed:

BTW :hi:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

Pomarańcza? :decayed:

BTW :hi:

w domu...

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

Pomarańcza? :decayed:

BTW :hi:

w domu...

To może Kędziorowi wydawało się, że jest w pomarańczy bo pisał mi eskę o 3ej w nocy... :whistling:

:naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

Pomarańcza? :decayed:

BTW :hi:

w domu...

To może Kędziorowi wydawało się, że jest w pomarańczy bo pisał mi eskę o 3ej w nocy... :whistling:

:naughty:

bo on był.... :whistling:

---------- Post added at 11:07 ---------- Previous post was at 11:07 ----------

jeeeeeeeeeeeest :banan:

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

opity juz ?

Opublikowano

ja nie piję :decayed:

Opublikowano
ja nie piję :decayed:

to tak jak ja :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.