Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeeeeeeeeeeeest :banan:

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

wporzowy :kox::kox: to kiedy będę miał okazję się powozić inauguracyjnie :eusathink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: chlory

Miszka, gratulacje, oby tylko bez przygód :wink:

Ps. Strój kupiony? chyba nie chcesz jeździć w podkoszulku i bluzie :decayed:

Opublikowano

Guru wczoraj zwrocil sluszna uwage ze niema juz tego parkingu co zawsze sie spotykalismy przy Rybnickiej na Autobanie wiec spotkamy sie po drugiej stronie przy serwisie SKANI jadac z Gliwic zamiast skrecic na Autostrade to w lewo na Serwis SKANI

Opublikowano

Miszka GRATKI :naughty::naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

Pomarańcza? :decayed:

BTW :hi:

w domu...

To może Kędziorowi wydawało się, że jest w pomarańczy bo pisał mi eskę o 3ej w nocy... :whistling:

:naughty:

bo on był.... :whistling:

Taki waryjot z niego... :kox::decayed: Ale jeszcze nie wstał... :naughty:
jeeeeeeeeeeeest :banan:

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

:good::kox: Zaebisty!

Opublikowano

ja pier**le ogien :kox::kox::kox:

Miszka gratki

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

mialem zamiar isc do pomaranczy ale nie poszedlem :whistling:

Opublikowano

:naughty: No właśnie coś pisałeś do mnie o pomarańczy... :whistling:

Ale jestem wyebany po piłce! Nogi mi do doopy wchodzą! :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

ale my wczoraj z Kędziorem zawalczyli :decayed:

---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

a mnie czeka korekta lakieru po tej chu.. zimie:kwasny:

U mnie też nie jest idealnie... zresztą kiedyś zobaczysz o czym mówie jak sie spotkamy na spocie :facepalm:

kiedy skonczył Ci malować?

Dzisiaj kończył polerke:kox: pytalem czy juz moge normalnie myć mówi że spokojnie... a malował je 2 tygodnie !!!! narazie jestem zadowolony... chociaż bez alu to i tak nie jest to :facepalm: no i tak czy siak duzo do poprawy!!!

w

pytam kiedy siadl ostatni lak bo to ważne :D

mam klucze z nie ori radia ale to chyba inne?

w robocie zaraz po lakierowaniu myjemy auta, przecież samochód po lakierowanie schnie w komorze.... :wink:

Nie pisał że w komorze :P

Opublikowano

miszka szalejesz :grin: a masz wogole prawko:decayed:

Opublikowano

prawko mam, będę jeździł jak pisał Pucek w T-shircie k**wa ale się cieszę - spełniłem właśnie swoje jedno z marzeń :kox: jeszcze jakaś lepsza furka i będzie na tyle z gadżetów

Opublikowano
prawko mam, będę jeździł jak pisał Pucek w T-shircie k**wa ale się cieszę - spełniłem właśnie swoje jedno z marzeń :kox: jeszcze jakaś lepsza furka i będzie na tyle z gadżetów

szczesciarz ma prawko :tongue4:

Opublikowano

Miszka musisz mi się dać karnąć.....:wink: Gratuluje....:kox:

Opublikowano

to ci miszka we wtorek na moto jedziesz na spota:naughty:

Opublikowano

Siedzi sobie dwóch żulików, siorbią wódeczkę i jeden czyta na głos gazetę:

- Tu piszą, że picie alkoholu skraca życie o połowę... Ile masz lat Stefan?

- 30.

- No widzisz, jakbyś nie pił miałbyś teraz 60

:whistling:

Opublikowano

Bry na wieczór... :hi:

Robota odbębniona :doh: wizyta u dziewczyny zaliczona...

można zasięgnąć do lodówencji :kox:

Opublikowano
wizyta u dziewczyny zaliczona...

Dziewczyna czy wizyta :decayed:

Opublikowano

caly weekend sobie podśpiewuję

Opublikowano
wizyta u dziewczyny zaliczona...

Dziewczyna czy wizyta :decayed:

:whistling:... truskawkowe dni... a ja indianin nie jestem :brzydkibanan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.