Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:

Nie rób takiej miny... tylko pisz do jarko bo wolne miejsca jeszcze są i sie dopisuj miekka pytko ... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
:kox:

Nie rób takiej miny... tylko pisz do jarko bo wolne miejsca jeszcze są i sie dopisuj miekka pytko ... :naughty::naughty::naughty::naughty:

tak jak pisałem wcześniej mam dużo wydatków jeszcze więc przyjemności muszę odłożyć na lepsze czasy

Opublikowano
:kox:

Nie rób takiej miny... tylko pisz do jarko bo wolne miejsca jeszcze są i sie dopisuj miekka pytko ... :naughty::naughty::naughty::naughty:

tak jak pisałem wcześniej mam dużo wydatków jeszcze więc przyjemności muszę odłożyć na lepsze czasy

Bankier jestes z dobrą fura i motorem a nie masz 300 zł na bukowine .... :whistling::whistling::whistling: pogadaj z mironem on ci pochyta kaske na mały % ... :decayed:

Opublikowano
:kox:

Nie rób takiej miny... tylko pisz do jarko bo wolne miejsca jeszcze są i sie dopisuj miekka pytko ... :naughty::naughty::naughty::naughty:

tak jak pisałem wcześniej mam dużo wydatków jeszcze więc przyjemności muszę odłożyć na lepsze czasy

Bankier jestes z dobrą fura i motorem a nie masz 300 zł na bukowine .... :whistling::whistling::whistling: pogadaj z mironem on ci pochyta kaske na mały % ... :decayed:

nie 300 a 1000 licząc dwie osoby + przejazd + gorzoła + temat + atrakcje - i nie pier**lcie że 300zł bo nie pojadę na dwa dni o suchym pysku albo na krzywy ryj :decayed:

Opublikowano
:siema: geeje i reszta :decayed:
Opublikowano
:siema: Akjam, geeje i reszta :whistling:
Opublikowano
:naughty::good: BTW Ja dziś też raczej będę... :wink4: Grisza a Ty? :cool:
Opublikowano

Jak mama nie będzie potrzebować auta, bo swoje ma u mechanika to jak najbardziej będe !!

Opublikowano
:good: Ja postaram się dotrzeć na 19tą. Kto jeszcze dziś będzie? :cool:
Opublikowano
:good: Ja postaram się dotrzeć na 19tą. Kto jeszcze dziś będzie? :cool:

:hi::hi:

ja bede akjam :decayed::decayed:

Opublikowano
:good: Ja postaram się dotrzeć na 19tą. Kto jeszcze dziś będzie? :cool:

:hi::hi:

ja bede geju :decayed::decayed:

Ze mną wszystko w porzo więc to jakaś pomyłka... :cool::naughty: Przeczytaj ostatnie posty i się popraw. :cool:
Opublikowano

Akjam - addassko Cię sprawdzał....Myślał że może jednak .......:whistling:

Opublikowano

juz ok spokojnie, spokojnie :grin::grin::grin:

Opublikowano

Pytałem się jakiś czas temu i znowu zapytam... Co się dzieje z Krolem ?

Opublikowano
Akjam - addassko Cię sprawdzał....Myślał że może jednak .......:whistling:
No chyba tak. :sarcastic:
juz ok spokojnie, spokojnie :grin::grin::grin:
:wink4:
Pytałem się jakiś czas temu i znowu zapytam... Co się dzieje z Krolem ?

Zaszył się... :naughty:

Opublikowano

:hi:

Będę :whistling:

Opublikowano

:good:

Letnie koło już założone? :cool:

Opublikowano

kto jeszcze dziś będzie..... ?

akjam do BT jedziesz na letnich ?

Opublikowano
:good:

Letnie koło już założone? :cool:

Mnie się pytasz? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.