Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja kupiłem dwie połówki finki, skromnie, ale ja mało piję :wink:

o widze ze jednak sa w sklepach flaszki 0,5L a nie tylko 1litrowe...

:polew:

musiałem wtedy chyba wejść w "złą" alejkę :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe
Opublikowano

SMSy jakieś wysyłałeś... :whistling:

Opublikowano
o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije :naughty:

Opublikowano
SMSy jakieś wysyłałeś... :whistling:
pewnie musialo mi sie cos przypadkowo nacisnac jak juz kladlem sie spac :whistling:

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije :naughty:

no to chyba ty niepiles bo mnie pozamiatalo tak ze :kox::kox::kox: szkoda tylko ze nieposzedles ze mna na kebaba :naughty:

Opublikowano
o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

Pomarańcza, lew parkietu.... i takie tam :whistling::polew:

Opublikowano
SMSy jakieś wysyłałeś... :whistling:
pewnie musialo mi sie cos przypadkowo nacisnac jak juz kladlem sie spac :whistling:

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije :naughty:

no to chyba ty niepiles bo mnie pozamiatalo tak ze :kox::kox::kox: szkoda tylko ze nieposzedles ze mna na kebaba :naughty:

jak wyszedłeś to doyebałem się piwem :polew:

Opublikowano

pomarancza? pierwsze slysze, poszedlem grzecznie na kebaba i na autobus do domu :decayed:

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

SMSy jakieś wysyłałeś... :whistling:
pewnie musialo mi sie cos przypadkowo nacisnac jak juz kladlem sie spac :whistling:

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije :naughty:

no to chyba ty niepiles bo mnie pozamiatalo tak ze :kox::kox::kox: szkoda tylko ze nieposzedles ze mna na kebaba :naughty:

jak wyszedłeś to doyebałem się piwem :polew:

taaaa... jak bys sie niemogl ze swoja poklocic i isc ze mna :decayed:
Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
pomarancza? pierwsze slysze, poszedlem grzecznie na kebaba i na autobus do domu :decayed:

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

SMSy jakieś wysyłałeś... :whistling:
pewnie musialo mi sie cos przypadkowo nacisnac jak juz kladlem sie spac :whistling:

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije :naughty:

no to chyba ty niepiles bo mnie pozamiatalo tak ze :kox::kox::kox: szkoda tylko ze nieposzedles ze mna na kebaba :naughty:

jak wyszedłeś to doyebałem się piwem :polew:

taaaa... jak bys sie niemogl ze swoja poklocic i isc ze mna :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:

SMSy jakieś wysyłałeś... :whistling:
pewnie musialo mi sie cos przypadkowo nacisnac jak juz kladlem sie spac :whistling:

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

o yebany...:polew: będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś :naughty:
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l :facepalm: jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe

litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije :naughty:

no to chyba ty niepiles bo mnie pozamiatalo tak ze :kox::kox::kox: szkoda tylko ze nieposzedles ze mna na kebaba :naughty:

jak wyszedłeś to doyebałem się piwem :polew:

taaaa... jak bys sie niemogl ze swoja poklocic i isc ze mna :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Do roboty :facepalm:

:hi: reszcie miłego dnia życzę :slina:

Opublikowano

Ja spiżdżam na chatę... :hi:

Opublikowano
:hi: ja do roboty zaraz :whistling:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

morgen :hi:

Opublikowano

:hi:

Trzeba brać się na jakieś zakupy..... spakować się itp... skosztować vódki którą kupie czy nie za mdła i wilgotna :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.