Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj do niebieskiej lampy ze srebrnej i sprzeda się w 5 minut mówię Ci :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior, zostaw ją jako naszą klubową, bedziemy ją co zimę upalać :kox:

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

curva mać ! a nie, kupiłem.... :decayed:

Opublikowano

:wtf: Kędzior masz tą b5 co gadałeś kiedyś na spocie :eusathink:

zrobiłem dwa kielonki teraz piwko pssssssssssyt :kox:

Opublikowano

z wieczora... trzeba by sie zaczac pakowac :decayed::wink:

Opublikowano

Wykąpałem się, ide kończyć się pakować i drinka jeszcze machne przed snem :naughty:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

no to jeszcze raz psyt :whistling:

Opublikowano

Chłopy, ta finka 1.75l kosztuje 95 zł :decayed:

Dlatego wziąłem litra i 0.7 żeby było coś na dwa dni :grin:

Opublikowano
Chłopy, ta finka 1.75l kosztuje 95 zł

:decayed:

Dlatego wziąłem litra i 0.7 żeby było coś na dwa dni :grin:

jesteś bardzo dzielny :decayed:

BTW Chudineze ma w sobotę urodziny więc wchodzimy na impre na krzywy ryj :decayed:

Opublikowano

nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

Opublikowano
nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

taka igła ja ? to wiela za nią kce ?

Opublikowano
nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

heh:decayed:

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

:decayed::decayed:
Opublikowano

aaa dziś dowiedziałem się co znaczą blachy SO

SOMALIA :kox:

Opublikowano
nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

taka igła ja ? to wiela za nią kce ?

ja igla :wink:

nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

heh:decayed:

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

:decayed::decayed:

i jak tu niepic hehehe

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

aaa dziś dowiedziałem się co znaczą blachy SO

SOMALIA :kox:

wole mieszkac juz w tej somali niz np w myslowicach :whistling:

Opublikowano

qr**... miał być jedn drink... a pije już trzeciego.... :whistling:

Opublikowano
qr**... miał być jedn drink... a pije już trzeciego.... :whistling:

miało byc jedno piwo, a jest trzecie :wink:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

taka igła ja ? to wiela za nią kce ?

ja igla :wink:

nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

heh:decayed:

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

nom wlasnie sie wyjasnila sprawa i niebede mial jednak srebrnej bo tatus powiedzial mi cene jak dla obcego wiec pozostaje przy 2.8 :wink:

:decayed::decayed:

i jak tu niepic hehehe

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

aaa dziś dowiedziałem się co znaczą blachy SO

SOMALIA :kox:

wole mieszkac juz w tej somali niz np w myslowicach :whistling:

odpier**l się od mysłowic :kox:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

odpier**l się od mysłowic :kox:

kolega... :polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.