Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no ja idę właśnie na koła ale to bez silnika :thumbdown:

idziesz pedalowac? :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy pier da lam do Wrocławia :drunk::banan1:

Opublikowano

Kędzior to ile wkoncu ten rorząd u Aliego Cie kosztował że tak zachwalasz jakby Ci loda zrobił gratis ... ja wiem jak dzwoniłem o fmic to tez canami i samym stylem gadki zabijal... jakby to powiedzieć... mądruś z niego ... mysli że jest chyba jedynym rezaczem ...:wink:

Opublikowano

:hi::hi:

ale wczoraj pogrzalem z kumplem ja pier**le :drunk:

Opublikowano
Kędzior to ile wkoncu ten rorząd u Aliego Cie kosztował że tak zachwalasz jakby Ci loda zrobił gratis ... ja wiem jak dzwoniłem o fmic to tez canami i samym stylem gadki zabijal... jakby to powiedzieć... mądruś z niego ... mysli że jest chyba jedynym rezaczem ...:wink:

ze mna gadal normalnie, jest ich tam 2, aligator sobie chipuje auta a drugi wlasnie robi mechanike,

Opublikowano
Wy pier da lam do Wrocławia :drunk::banan1:

jedziesz czy lecisz ? :decayed:

Opublikowano

Oby czesi nie wygrali bo złoty bazant 100% do góry ;)

POLSKA GOOLA

Pssyt :D

Opublikowano

A miało być tak pięknie :thumbdown:

Opublikowano
:facepalm: a wyszło jak zwykle :doh:
Opublikowano

Pierwsza połowa ok ale druga to już porażka

Opublikowano

Polska mistrzem polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
Polska mistrzem polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko:thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

zmieńmy temat bo szkoda słów (tyle ludków na nich liczyło) porażka

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Zderzenie na autostradzie - Wideo w Onet Wiadomości

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Incydent przed Strefą Kibiców we Wrocławiu - Onet Wiadomości - OKO pojechał do Wrocławia oby nie łzawił

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

znalazłem taki maly słowniczek jakby ktoś pewnych słów nie zrozumiał (czasem)

Mały śląski słowniczek:

moplik, mopel – motorower

koło – rower

kole – około, obok

yno – tylko

blank – całkiem, zupełnie

kery – który

inakszy, inkszy – inny

motor – motor, a. silnik

lynksztanga – kierownica w rowerze

niyskorzij – później

łonaczynie – robienie czegoś

zic – siodełko np. w rowerze

pyndale – pedały w rowerze

bestoż – dlatego, z tego powodu

keta – łańcuch np. w rowerze

podany na – podobny do

echt – prawdziwy

zamianować - nazwać

miano – nazwa, nazwanie

wozidło - pojazd

godka – mowa

godać – mówić

majstrować – robić, wykonać

fest – bardzo, dużo

powożanie – szacunek, uznanie

rajzować – jeździć, podróżować

werci sie – opłaca się

drapko – szybko

prask – tłum, ciżba, a. korek uliczny

żadny – brzydki, wstrętny

luft – powietrze, a. pogoda

brusić – ostrzyć, a. szybko jeździć

zowiścić, pozowiścić – zazdrościć

Italok – Włoch

ranżyrować – jeździć, manewrować, krążyć

Opublikowano
Kędzior to ile wkoncu ten rorząd u Aliego Cie kosztował że tak zachwalasz jakby Ci loda zrobił gratis ... ja wiem jak dzwoniłem o fmic to tez canami i samym stylem gadki zabijal... jakby to powiedzieć... mądruś z niego ... mysli że jest chyba jedynym rezaczem ...:wink:

ze mna gadal normalnie, jest ich tam 2, aligator sobie chipuje auta a drugi wlasnie robi mechanike,

kedzior a widziales jak ten drugi stary pracuje??? ja tam stalem jak mi chipowal i powiem ci tyle :zemdlal:

Opublikowano

mecz patologia dali d*py po całości :thumbdown:

Opublikowano

lipa i tyle

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

48oxv1.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

f4651385151f56b6a2a921b.jpg

:polew:

Opublikowano
Wy pier da lam do Wrocławia :drunk::banan1:

jedziesz czy lecisz ? :decayed:

leciałem jadąc :naughty:

lipaa po całości, przemokłem do suchej nitki podczas pierwszej połowy a oni i tak przegrali :thumbdown:

atmosfera w Campie za***ista:grin::grin:

Akjam nie mogłem się z Tobą dogadać

miejsce 245 sektor pomarańczowy:polew:

---------- Post dopisany at 03:23 ---------- Poprzedni post napisany at 03:08 ----------

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Incydent przed Strefą Kibiców we Wrocławiu - Onet Wiadomości - OKO pojechał do Wrocławia oby nie łzawił

byliśmy na rynku, był tak zawalone ludźmi tak że nie dało się przejść, a zadymiarzy było na pewno więcej niż trzech których złapali :facepalm:

Jak wychodziliśmy z rynku półtorej godz. przed meczem to już zaczynaly się pierwsze nokauty:wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kędzior to ile wkoncu ten rorząd u Aliego Cie kosztował że tak zachwalasz jakby Ci loda zrobił gratis ... ja wiem jak dzwoniłem o fmic to tez canami i samym stylem gadki zabijal... jakby to powiedzieć... mądruś z niego ... mysli że jest chyba jedynym rezaczem ...:wink:

ze mna gadal normalnie, jest ich tam 2, aligator sobie chipuje auta a drugi wlasnie robi mechanike,

ten drugi to jego ojciec często

:siema:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

lipa i tyle

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

http://img818.imageshack.us/img818/627/48oxv1.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

http://img515.imageshack.us/img515/1102/f4651385151f56b6a2a921b.jpg

:polew:

kurde prawie jak mój Wiktor :naughty::sarcastic::sarcastic:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.