Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
foto_6db985ec53ada5837d5ef82a38ef8660.jpg
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew::polew::polew:

ja do SG wpadnę na 75%, chcę przyjechać ale mam tematy do ogarnięcia i nie wiem jak skończę

Ty się nie wygłupiaj tylko wpadaj :wink:

Dimek będę się starał, a jak pogoda dopisze to jeszcze na kole pośmigasz :decayed:

Opublikowano

Już się zaczyna wylamują się i tak was to nie minie - będziecie te kiełbasy w przyszłym tygodniu opracowywac :P

Opublikowano
Już się zaczyna wylamują się i tak was to nie minie - będziecie te kiełbasy w przyszłym tygodniu opracowywac :P

jeszcze Stanley'e mają ponoć fc**jj

Opublikowano

:polew::polew::polew:

ja do SG wpadnę na 75%, chcę przyjechać ale mam tematy do ogarnięcia i nie wiem jak skończę

Ty się nie wygłupiaj tylko wpadaj :wink:

Dimek będę się starał, a jak pogoda dopisze to jeszcze na kole pośmigasz :decayed:

:kox::kox::kox::kox::banan: nie wiem czy dam radę bo będę z małym a on jeździć jeszcze nie potrafi :whistling:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

ja do SG wpadnę na 75%, chcę przyjechać ale mam tematy do ogarnięcia i nie wiem jak skończę

Ty się nie wygłupiaj tylko wpadaj :wink:

Dimek będę się starał, a jak pogoda dopisze to jeszcze na kole pośmigasz :decayed:

:kox::kox::kox::kox::banan: nie wiem czy dam radę bo będę z małym a on jeździć jeszcze nie potrafi :whistling:

zaopiekuję się Fruziolem - we wtorek był pierwszy wciepunek :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

ja do SG wpadnę na 75%, chcę przyjechać ale mam tematy do ogarnięcia i nie wiem jak skończę

Ty się nie wygłupiaj tylko wpadaj :wink:

Dimek będę się starał, a jak pogoda dopisze to jeszcze na kole pośmigasz :decayed:

:kox::kox::kox::kox::banan: nie wiem czy dam radę bo będę z małym a on jeździć jeszcze nie potrafi :whistling:

zaopiekuję się Fruziolem - we wtorek był pierwszy wciepunek :decayed:

:thumbup1::naughty: dawaj dawaj będzie się miał z kim fruziol bawić

Opublikowano
we wtorek był pierwszy wciepunek :decayed:

przekutas bez s :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
Już się zaczyna wylamują się i tak was to nie minie - będziecie te kiełbasy w przyszłym tygodniu opracowywac :P

jeszcze Stanley'e mają ponoć fc**jj

4 paczki, jak sie wqrwie, to będę sprzedawał w strefie kibica pod spodkiem :naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

:polew::polew::polew:

ja do SG wpadnę na 75%, chcę przyjechać ale mam tematy do ogarnięcia i nie wiem jak skończę

Ty się nie wygłupiaj tylko wpadaj :wink:

Dimek będę się starał, a jak pogoda dopisze to jeszcze na kole pośmigasz :decayed:

:kox::kox::kox::kox::banan: nie wiem czy dam radę bo będę z małym a on jeździć jeszcze nie potrafi :whistling:

zaopiekuję się Fruziolem - we wtorek był pierwszy wciepunek :decayed:

nie dziękuj :decayed: od czego są koledzy :whistling:

Opublikowano
nie zdarzyli na mega wypaśna wyprzedaż :polew:

Strzelanina po napadzie na sklep, są ranni - Onet Wiadomości

szkoda gadac tylko roboty przybywa :decayed:

Nie narzekaj chociaż teraz możecie strzelac do ruchomych celów. :P

Opublikowano
nie zdarzyli na mega wypaśna wyprzedaż :polew:

Strzelanina po napadzie na sklep, są ranni - Onet Wiadomości

szkoda gadac tylko roboty przybywa :decayed:

Nie narzekaj chociaż teraz możecie strzelac do ruchomych celów. :P

a prokurator do nas :naughty:

Opublikowano
2flaga.gif same kibice :grin:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.