Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::hi:

K(u)rwa padł mi znowu mechanizm opuszczania i podnoszenia szyby :thumbdown::wallbash::facepalm:

Opublikowano

Seves ogarniał to ostatnio u siebie ,dzwon do niego ,graty w dobrych cenach gdzies dostal

Opublikowano
Seves ogarniał to ostatnio u siebie ,dzwon do niego ,graty w dobrych cenach gdzies dostal
Dzwoniłem już do Siemiana, za 150zł używke Ori ma mi załatwić...
Opublikowano

:siema:

Ognicho w B-B pierwsza klasa ... do teraz nie moge zasnąć taka biba ... :naughty:

Pomimo iż z Gliwic byli tylko Ci co zawsze śmigają poza spoty Gliwickie i z Kato nikogo to frekwencja była spora ...:banan:

Jak dobrze, że jesteście tacy mobilni i fajni . :naughty: Jakby był czas to i ja bym zawitał ale niestety czasem obowiązki nie pozwalają. :zemdlal:
Opublikowano

Następny który ścieme wali..... :whistling::tongue4:

Opublikowano

Kto jak kto ale ja? :naughty:

Co to znowu z tym mechanizmem? U mnie też coś trzeszczy, wczoraj zauważyłem.:kwasny: I jak jadę po nierówności to słychać jakby się coś w drzwiach ruszało.:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Jadę na Ustron drogą na Tychy i jakieś roboty drogowe.:kwasny: Dokąd taka przeprawa? :disgust:

Opublikowano
Kto jak kto ale ja? :naughty:

Co to znowu z tym mechanizmem? U mnie też coś trzeszczy, wczoraj zauważyłem.:kwasny: I jak jadę po nierówności to słychać jakby się coś w drzwiach ruszało.:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Jadę na Ustron drogą na Tychy i jakieś roboty drogowe.:kwasny: Dokąd taka przeprawa? :disgust:

Mechanizm się poszedł jeb.ć... cholera wie co się z tym dzieje, że sie tak pierdoooli...
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko dziewczyny:wink:

Opublikowano
Kto jak kto ale ja? :naughty:

Co to znowu z tym mechanizmem? U mnie też coś trzeszczy, wczoraj zauważyłem.:kwasny: I jak jadę po nierówności to słychać jakby się coś w drzwiach ruszało.:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Jadę na Ustron drogą na Tychy i jakieś roboty drogowe.:kwasny: Dokąd taka przeprawa? :disgust:

ja bym walił Wiślanką :whistling:

aha i siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kto jak kto ale ja? :naughty:

Ty to tylko na spoty w Kato wpadasz :decayed:

W BB nawet kiedyś byłem i GL też. :naughty:
Kto jak kto ale ja? :naughty:

Co to znowu z tym mechanizmem? U mnie też coś trzeszczy, wczoraj zauważyłem.:kwasny: I jak jadę po nierówności to słychać jakby się coś w drzwiach ruszało.:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Jadę na Ustron drogą na Tychy i jakieś roboty drogowe.:kwasny: Dokąd taka przeprawa? :disgust:

ja bym walił Wiślanką :whistling:

aha i siema :hi:

Tak właśnie wracałem i o niebo lepiej. :good:
Opublikowano
Seves ogarniał to ostatnio u siebie ,dzwon do niego ,graty w dobrych cenach gdzies dostal
Dzwoniłem już do Siemiana, za 150zł używke Ori ma mi załatwić...

no to git :wink:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :whistling:

Opublikowano

nic nowego :whistling:

walę w kimkę jutro piątek :kox:

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 07:38 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 23:13 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.