Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ostatni wpis KĘDZIORA 15:43

Godzina 15:44 KĘDZIOR śpi

Godzina 19:00. KĘDZIOR dalej śpi

I teraz też pewnie śpi

Miszka chyba masz nad bagaż :D

Dzięki za spota

tak racja wstalem o 20 i juz mi sie nie chcialo gonic;/ wyjebany jestem, weekend w pracy wiec trochu wymeczony jestem:kwasny:

a z piz*y ci nie kapie ?

STARY ROZPIERDALASZ MI TATUAŻE

:polew::polew:

yebany :polew:

Miszka...:polew::polew: normalnie zniszczyłeś mi system:polew::polew:

:hi:

Opublikowano

Synki sorry że znów na bezczelnego ale mam parę gratów do sprzedania a nie każdy na bazar zagląda :tongue:

:hi:

sprzedaję dużo gratów jakby ktoś był chętny (w śląskim bazarze albo w ogólnopolskim sprzedam można znaleźć):

-moje koła 8x18 (felgi z oponami),

-klimatronik do b6 1DIN

-licznik kolorowy b7 diesel

-narożnik muscat meubles kolor szary

-nokia n8 używana moja

-samsung galaxy S używany

-nowy rower damski jamis (atb taki górski na miasto :P )

-aparat fotograficzny samsung WB600 czarny jak nowy- używany dosłownie przez jeden weekend - kompletny pudełko i wszystko

jak ktoś chętny pisać :wink:

kasa potrzebna

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
za***isty :decayed:

---------- Post dopisany at 03:04 ---------- Poprzedni post napisany at 02:27 ----------

zobaczcie jak najman juz chcial spierda :whistling:

widziałem to w tv ale skróconą wersję :decayed:

faktycznie najman już w stronę wyjścia uderzał :facepalm:

mam nadz że ciuli_kowi już nikt nie da zarobić bo to jest żałosne, ja nie umiem śpiewać i nie mam zamiaru się w tym promować:grin:

Opublikowano

:hi:

elo po robocie

Opublikowano
:hi:

elo po robocie

elo z roboty :hi:

Opublikowano

siema z wieczora

Opublikowano
siema z wieczora

widziałem, że mi wysłałeś info, ale byłem na spotkaniu :whistling:

Opublikowano

no to psyt kasztelanik :banan:

Chelsea Londyn - Juventus Turyn :decayed:

Opublikowano
siema z wieczora

widziałem, że mi wysłałeś info, ale byłem na spotkaniu :whistling:

ok nic niepowiem Basi :wink:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

no to psyt kasztelanik :banan:

Chelsea Londyn - Juventus Turyn :decayed:

Juve :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Keżor juz chyba obkleil fure hehe

Najlepszy kurier w mieście - video w cda.pl

Opublikowano
siema z wieczora

widziałem, że mi wysłałeś info, ale byłem na spotkaniu :whistling:

ok nic niepowiem Basi :wink:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

no to psyt kasztelanik :banan:

Chelsea Londyn - Juventus Turyn :decayed:

Juve :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Keżor juz chyba obkleil fure hehe

Najlepszy kurier w mieście - video w cda.pl

przekutas bez s :kox:

Opublikowano

a ci co mu zajezdzali droge to brak slow k**wa :facepalm:

Opublikowano
a ci co mu zajezdzali droge to brak slow k**wa :facepalm:

ja też bym mu zajechał, ale skutecznie :decayed:

Opublikowano
a ci co mu zajezdzali droge to brak slow k**wa :facepalm:

ja też bym mu zajechał, ale skutecznie :decayed:

lubie degustowac z toba alkohol wiec wstrzymam sie od riposty hehehe

Opublikowano
a ci co mu zajezdzali droge to brak slow k**wa :facepalm:

ja też bym mu zajechał, ale skutecznie :decayed:

lubie degustowac z toba alkohol wiec wstrzymam sie od riposty hehehe

nie lubię kurierów :polew:

Opublikowano
a ci co mu zajezdzali droge to brak slow k**wa :facepalm:

ja też bym mu zajechał, ale skutecznie :decayed:

lubie degustowac z toba alkohol wiec wstrzymam sie od riposty hehehe

nie lubię kurierów :polew:

ja za Keżorem tez nie przepadam :grin::grin:

Opublikowano
a ci co mu zajezdzali droge to brak slow k**wa :facepalm:

ja też bym mu zajechał, ale skutecznie :decayed:

lubie degustowac z toba alkohol wiec wstrzymam sie od riposty hehehe

nie lubię kurierów :polew:

ja za Keżorem tez nie przepadam :grin::grin:

jak będziesz w zime widział "latający bokiem" dostawczak to wiesz kto jedzie :decayed:

Opublikowano

Chelsea :kox:

Pajda wypuścili Roberta O. :decayed: ale to chyba nic nie zmienia :thumbdown:

zadzwonię do Ciebie jutro

Opublikowano
Chelsea :kox:

spokojnie jeszcze mecz sie nie skonczyl :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.