Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furka fajna no i + za LPG :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak najlepszy jest gnoj :decayed::grin:

ok ja stawiam pierwsza flaszke a ty kolejna kupiles auto jestes bogaty hehe

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Stasiek odpal gg

Opublikowano

Ja tam teraz myślę inaczej :whistling: to co będziesz po to recaro bo zaraz idę spać :naughty:

Opublikowano

ok ale ty zalatwiasz mi na jutro urlop :decayed: hehe

Opublikowano

to młotek dał pewnie zwykłe amory :doh:

Opublikowano

amory na sprzedac a i tak wejdzie pewnei gwint hehe

masz plany rezania czy poki co seria?

ps: fajna dokladka na przednim zderzaku hehe

Opublikowano
to młotek dał pewnie zwykłe amory :doh:
No pewnie tak. Na zimę jak znalazł a na wiosnę na bank wleci gwint :naughty:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Daj spokój dokładka musi jak najszybciej wylecieć bo wstyd wyjechać :doh:

Opublikowano

zostaw na zime:P moze sie przydac jak bedzie duzo sniegu hehe :wink:

Opublikowano

A nie ma ktoś kółeczek na grill audi bo u mnie cep pomalował

Opublikowano

Bry!

Swap na 3.0 wchodzi grę ale pod warunkiem, że zmieszcze się w 3 tysiach :decayed: A tak na serio to nie wiem co robić:kwasny:

Bulczas kratki zakupu. :good:

Opublikowano
:siema::kox:

no to chwal się tym 1.8TQ :naughty:

Stasiu jak tam wizytacje ? :decayed:

oglądaliśmy to koło ronda.... :thumbdown: myślę, że ze 100tyś to optymalna kwota na kapitalny remont tego syfu, a może troche by brakło :whistling:

Drugie na Korfantego, na Słonecznej Pętli i tamto dosyć ładne, ale bez balkonu

Za tydzień oglądamy jakieś dwa w Mysło...

Jechaliśmy firmowym Fiatem pincet, od razu wsiadłem do tyłu :grin:

Się dzisiaj ta laska wypięła.....:kox: nie pamiętam jak ona ma na imię :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Bulczas dawaj fotki hehe

Akjam wsadzaj 3.0 :decayed:

Stasiek jakie info? :whistling:

jutro zadzwonimy :wink:

Marlena czy Milena :decayed:

Opublikowano
A nie ma ktoś kółeczek na grill audi bo u mnie cep pomalował

zobacze czy nie mamy jakiś używek

Te fele to 17" ?

Opublikowano

Akjam ładuj CAHA turbo albo BRD

Opublikowano
:siema::kox:

no to chwal się tym 1.8TQ :naughty:

Stasiu jak tam wizytacje ? :decayed:

oglądaliśmy to koło ronda.... :thumbdown: myślę, że ze 100tyś to optymalna kwota na kapitalny remont tego syfu, a może troche by brakło :whistling:

Drugie na Korfantego, na Słonecznej Pętli i tamto dosyć ładne, ale bez balkonu

Za tydzień oglądamy jakieś dwa w Mysło...

Jechaliśmy firmowym Fiatem pincet, od razu wsiadłem do tyłu :grin:

Się dzisiaj ta laska wypięła.....:kox: nie pamiętam jak ona ma na imię :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Bulczas dawaj fotki hehe

Akjam wsadzaj 3.0 :decayed:

Stasiek jakie info? :whistling:

jutro zadzwonimy :wink:

Marlena czy Milena :decayed:

Milena Gajdzińska

Opublikowano
A nie ma ktoś kółeczek na grill audi bo u mnie cep pomalował

zobacze czy nie mamy jakiś używek

Te fele to 17" ?

Tak 17" ale wylatują przy najbliższej okazji :grin:
Opublikowano

za 200zl je biore jak proste:P

Opublikowano
A nie ma ktoś kółeczek na grill audi bo u mnie cep pomalował

zobacze czy nie mamy jakiś używek

Te fele to 17" ?

Tak 17" ale wylatują przy najbliższej okazji :grin:

gratki zakupu :naughty::thumbup1:

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

:siema::kox:

no to chwal się tym 1.8TQ :naughty:

Stasiu jak tam wizytacje ? :decayed:

oglądaliśmy to koło ronda.... :thumbdown: myślę, że ze 100tyś to optymalna kwota na kapitalny remont tego syfu, a może troche by brakło :whistling:

Drugie na Korfantego, na Słonecznej Pętli i tamto dosyć ładne, ale bez balkonu

Za tydzień oglądamy jakieś dwa w Mysło...

Jechaliśmy firmowym Fiatem pincet, od razu wsiadłem do tyłu :grin:

Się dzisiaj ta laska wypięła.....:kox: nie pamiętam jak ona ma na imię :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Bulczas dawaj fotki hehe

Akjam wsadzaj 3.0 :decayed:

Stasiek jakie info? :whistling:

jutro zadzwonimy :wink:

Marlena czy Milena :decayed:

no dokladnie :wink:

Opublikowano
za 200zl je biore jak proste:P

Za 600 je mam zamiar puścić 5szt

Opublikowano
Bry!

Swap na 3.0 wchodzi grę ale pod warunkiem, że zmieszcze się w 3 tysiach :decayed: A tak na serio to nie wiem co robić:kwasny:

Bulczas kratki zakupu. :good:

ładuj jakiś 3.0. najlepiej ASB :naughty:

Opublikowano
Akjam ładuj CAHA turbo albo BRD
No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami...:whistling:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.