Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Setka i to taka bez menopauzy ... :polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior ....Ty trochę do pracy dojeżdżasz :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

imag0715d.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Kedzior i jego fiacik :grin:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
tumblr_mcek84YyLg1qzcv7no1_500.gif
Opublikowano

SPEŁNIENIA MARZEN ADDASSKO !!!!:drinks::drunk:

Opublikowano

Najlepszego Addassko :drunk:

Opublikowano

siemanko

Adas najlepszego ty stary rowerze :decayed:

Kędzior ....Ty trochę do pracy dojeżdżasz :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

http://img706.imageshack.us/img706/633/imag0715d.jpg

noi teraz sie wydalo, :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

panowie jak najtaniej wyslac fele z oponami? jaka firma najtaniej wyjdzie?

Opublikowano

Kurierem? DHL to raczej droga opcja, z tego co się orientowałem to siódemka jest w miarę przystępna cenowo i dba o towar, UPS też. Poszukaj na ich stronach w cennikach.

Opublikowano

Sprzedałeś fele i bierzesz coś dla siebie? Te z Myszkowa? Oglądałeś je w końcu?

Opublikowano

w każdej firmie kurierskiej zapłacisz jak zwykły szary obywatel - czyli drogo, aby najtaniej wysłać felgi to po pierwsze muszą być zapakowane w karton o regularnych kształtach - czyli sześcian o podstawie kwadratu lub prostokąta i jego wymiary nie powinny przekraczać 120x60x40 i długość najdłuższego boku nie powinna przekroczyć 120cm - w różnych firmach kurierskich jest podobnie choć te wymiary nieznacznie się różnią, aby paczka była liczona jako standard czyli bez dodatkowych opłat powinna ważyć do 35kg. Dużo taniej będziesz miał jak znajdziesz jakiegoś znajomego który prowadzi działalność gosp i wysyła dużo paczek miesięcznie wtedy taki klient ma zupełnie inną cenę za paczkę. co do najtańszych firm kurierskich to bez wątpienie k-ex, gls, siodemka.Podejrzewam, że jak wyślesz prywatnie zapłacisz około 150zł za 4szt, gdybyś znał kogoś kto dużo wysyła to cena będzie 2/3 tańsza

Opublikowano

To fakt. Jak ja chciałem wysłać zderzak (przód i tył) to miałem właśnie z tym problem. Chciałem wysłać od kumpla z firmy bo jak normalnie bym chciał zapłacić to fortune by mnie to kosztowało, bo niewymiarowy, etc. Ale jak się okazało, że chcę wysłać od niego ze sklepu (miał podpisaną umowę na wysyłkę z siódemką i jeszcze jakąś firmą kurierską) to po tym jak zamówił kuriera i przyjechał po przesyłkę do zabrania to odmówił bo widać było, że to był zderzak (kształt opakowania) a umowa nie obowiązywała na części samochodowe. :kwasny: Ostatecznie wysłałem POCZTEXem i na serio tanio wyszło. :good:

Opublikowano
Sprzedałeś fele i bierzesz coś dla siebie? Te z Myszkowa? Oglądałeś je w końcu?

na zime prawdopodobnie bede kupowal, jutro bede wiedzial na 100% :wink:

Opublikowano
Sprzedałeś fele i bierzesz coś dla siebie? Te z Myszkowa? Oglądałeś je w końcu?

na zime prawdopodobnie bede kupowal, jutro bede wiedzial na 100% :wink:

To jakiego rozmiairu szukasz na zimę? :cool:
Opublikowano

dwadziścia :decayed:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

akjam jak robisz w środę ? będę na Pyrzowicach :naughty:

Opublikowano
dwadziścia :decayed:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

akjam jak robisz w środę ? będę na Pyrzowicach :naughty:

no chyba szerokości centymetrów:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.