Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nom to raczej wpadna ferodo :wink:

to tylko klocki, kupuj jakieś firmowe i po sprawie :wink:

ew ori z ASO :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nom to raczej wpadna ferodo :wink:

to tylko klocki, kupuj jakieś firmowe i po sprawie :wink:

ew ori z ASO :kox::decayed:

racja ori z aso badź ferodo :naughty: jestem za

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Mam z B7 tylko że bez poduchy :whistling:

spoko moze być bez, swoją chce wysłać do obszycia i potrzebuje na tydzień zeby jakos jezdzić

Kiedy wysyłasz? Dziś jestem w Kato to możesz sobie podjechać.

jeszcze nie wiem kiedy, narazie nic nie dogadane jest wiec spokojnie, najpierw zacząłem od rezerwowej kiery, jak dogadam termin wysyłki to sie do ciebie odezwe, bywasz na spotach - to bysmy sie na spocie spotkali

Bywam, w Żorach :decayed: czasem wpadnę do Kato albo Gliwic.

jak ustale termin to sie odezwe i podjade do żor na spota :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Po wizycie w Fashion House przeleciałem sie Paderewskiego ... :decayed::decayed::decayed::decayed::naughty::whistling::kox::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

czego szukales? ja dzisiaj za butami jezdzilem mialem jechac do FH ale odpuscilem i do M1 skoczylem

Opublikowano
czego szukales? ja dzisiaj za butami jezdzilem mialem jechac do FH ale odpuscilem i do M1 skoczylem

Ja głównie za t-shirtami ...i sie obkupiłem w nike .. kupiłem 6 szt kazda po 40 zł ... :wink: moja tez jeden za 32 zł bluzy po 75 zł więc spoko :naughty:

Opublikowano

nom to ceny ok bede tam musial kiedy wyskoczyc na zakupy. a jakies promocyjne dni jakies byly czy standardowo?

Opublikowano

przecież FH to sklep dla biedoków :decayed:

Opublikowano
przecież FH to sklep dla biedoków :decayed:

Nooo lubie byc biednym i wydawac po 250 zł na zwykłe koszulki ... i obym był tak biedny zawsze ... :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:grin:

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

nom to ceny ok bede tam musial kiedy wyskoczyc na zakupy. a jakies promocyjne dni jakies byly czy standardowo?

Głównie Nike promocje i obniżki po 50 % a reszta sklepów promocje typu kup cos a druga rzecz za 50 %

Opublikowano

pany wzialby ktos na wtorek kompa bo chicalem sprawdzic czarnulke

Opublikowano

Nie. :decayed:

Opublikowano
Nie. :decayed:

Mało tego ....nie bo nie i .uj :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Nie. :decayed:

Mało tego ....nie bo nie i .uj :decayed:

takie odpowiedi zawsze najbardziej mi niszczyły system:polew:
Opublikowano
Nie. :decayed:

Mało tego ....nie bo nie i .uj :decayed:

takie odpowiedi zawsze najbardziej mi niszczyły system:polew:

Ucze sie od dziewczyn w robocie......to ich jedyny ,najczesciej uzywany ,najbardziej lubiany ,najlepszy do wytłumaczenie argument :decayed:

Opublikowano

Podepnijcie Vaga dajcie naklejki i tyle go widzieli ... :grin::decayed:

Opublikowano

to ja się chyba kolegowałem z chłopczycami:whistling::decayed: mnie to jakoś inaczej argumentowały...i nie mówię tu o wpierlolu:baseball:

:decayed:

Opublikowano
pany wzialby ktos na wtorek kompa bo chicalem sprawdzic czarnulke

2x

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Podepnijcie Vaga dajcie naklejki i tyle go widzieli ... :grin::decayed:
apotem w wątku "widziany, widziana..." pstryknięte auto a nikt nie zna:decayed:
Opublikowano
pany wzialby ktos na wtorek kompa bo chicalem sprawdzic czarnulke

2x

:grin::grin::grin::grin::grin:

Nie fajnie jak by ktoś tak na serio zabrał bo mam jakiś problem z heblami :wallbash::wallbash:

A Kędzior też by sobie sprawdził :thumbup1:

Opublikowano
pany wzialby ktos na wtorek kompa bo chicalem sprawdzic czarnulke

2x

:grin::grin::grin::grin::grin:

Nie fajnie jak by ktoś tak na serio zabrał bo mam jakiś problem z heblami :wallbash::wallbash:

A Kędzior też by sobie sprawdził :thumbup1:

Kupcie sobie na pół kabel :decayed::decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.