Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no mowiłem ze nie pogodosz - stanley juz ma (sekretarke - abonent niedostepny) - wyjdz z podziemi albo podaj wew na dół bi sie nie da połaczyc

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Miszka bierzemy wóde? :whistling::naughty:

nie opłaca sie wódy brać , jak masz piwo nie ograniczone -

po owszem, gdzieś pojdziemy dolać :decayed:?

a moze nie odbiera bo jest zajety praca??

zartowalem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ja nieprzepadam za piwskiem dlatego lepiej jak by byla wóda :decayed: ale jesli nie to jakos piwem tez sie bede degustowal :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam mały problem bo moja jutro jedzie do Krk i nie mam transportu tam i nazot - chytam coś ale :thumbdown:

Opublikowano

IMG_0093.jpg

<br /><br />

czy ty pamietasz to zdjęcie, przez przypadek dziś na nie wpadłem ?:grin:

Opublikowano
http://s11.postimage.org/oqkoalq2n/IMG_0093.jpg

<br /><br />

czy ty pamietasz to zdjęcie, przez przypadek dziś na nie wpadłem ?:grin:

juz wiem czemu tak bardzo chcesz obszywac teraz kiere :decayed: wracasz do korzeni hehe
Opublikowano

Kędzior chodzi o głosik w konkursie na zdjęcie do kalendarza. :naughty::hi:Zerknij i jak się podoba to kliknij.:wink:

a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

Opublikowano
:wink: wisisz mi flaszke :decayed: albo dasz sie karnac furmanka ale juz jak zrobisz program :grin::grin::grin::grin: wiec wybieraj :decayed:
Opublikowano

:mysli: Flaszka i pijemy ją razem... :decayed:

:good:

Opublikowano

:hi:

Akjam, głosik poszedł :wink:

Stanley, Hamer, :shock3: aż mnie dzisiaj cofnęło bo myślałem że monitor się spier....lił :polew:

Gratki :decayed:

Opublikowano
:wink: wisisz mi flaszke :decayed: albo dasz sie karnac furmanka ale juz jak zrobisz program :grin::grin::grin::grin: wiec wybieraj :decayed:

kurna dobrze ,że czytałem dalej ,a nie kliknąłem tak po prostu na 1 fotę....

to jak akjam.???? ja mam podobne warunki jak Kędzior :kox:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

btw

:hi:

Stan gratki pokolorowania....

widzę ,że moderatorzy top3 w końcu zostali docenieni :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Kędzior to zawsze musi plany popierdo... :naughty: No dobraaaa... :grin::decayed:
Opublikowano

no Pajda awatar widzę już jest teraz ino wątek

ps. nie wiem czy dam radę jutro jednak :kwasny:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Kędzior to zawsze musi plany popierdo... :naughty: No dobraaaa... :grin::decayed:

zawsze do uslug :decayed:

Arturoo zakupilem zimowki, jaka ty masz szeroka opone na zimowkach? 225?

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Kędzior to zawsze musi plany popierdo... :naughty: No dobraaaa... :grin::decayed:

:yeee::travolta::banan2:

ja wybieram jazdę...........

napijemy się jak wróce z jazdy próbnej całym autem :decayed:

Opublikowano
no Pajda awatar widzę już jest teraz ino wątek

ps. nie wiem czy dam radę jutro jednak :kwasny:

z transportem problem czy cos innego?
Opublikowano

widzę, że dzień zmian na forum dzisiaj :whistling:

i jaka aktywność :decayed:

Opublikowano

głos poszedł :good:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Kędzior to zawsze musi plany popierdo... :naughty: No dobraaaa... :grin::decayed:

:yeee::travolta::banan2:

ja wybieram jazdę...........

napijemy się jak wróce z jazdy próbnej całym autem :decayed:

to ja upalam drugi yy tzn sprawdzam jak auto bedzie jezdzilo :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Kędzior to zawsze musi plany popierdo... :naughty: No dobraaaa... :grin::decayed:

zawsze do uslug :decayed:

Arturoo zakupilem zimowki, jaka ty masz szeroka opone na zimowkach? 225?

ja 225 :wink:

Opublikowano
widzę, że dzień zmian na forum dzisiaj :whistling:

i jaka aktywność :decayed:

Akjam stawia flaszka za glosowanie dlatego takie zamieszanie, nawet nikt niezauwazyl ze zmieniono wam kolory, to i tak pewnie tylko chwilowy blad :decayed:
Opublikowano
no Pajda awatar widzę już jest teraz ino wątek

ps. nie wiem czy dam radę jutro jednak :kwasny:

No wreszcie coś Pajda działa. :decayed: Wątek do końca roku ma być choć pewnie już zbiera wzory i powoli se wszystko układa... :naughty:

Miszka to może ja bym poszedł za Ciebie? :decayed::cool:

:decayed::decayed::decayed::decayed: Kędzior to zawsze musi plany popierdo... :naughty: No dobraaaa... :grin::decayed:

:yeee::travolta::banan2:

ja wybieram jazdę...........

napijemy się jak wróce z jazdy próbnej całym autem :decayed:

:decayed:
widzę, że dzień zmian na forum dzisiaj :whistling:

i jaka aktywność :decayed:

:decayed:
głos poszedł :good:
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.