Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zginęli w akcji. :naughty::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale wczoraj w domu przyjebałem głową o zol.... :facepalm:

Opublikowano
:decayed: Jakaś duża przeszkoda pewnie musiała nagle wyrosnąć...:grin:
Opublikowano

:hi: siemano kolorowi

widzę, że tu vipów przybyło, że hoho graty dla Hamera i Stanleya

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

a i miałem pytać Akjam jeździsz już tym twoim wozidłem ile wyszło ??

Opublikowano

W tym tygodniu jadę na korektę i wycięcie kata. Dimanku zamknij na konkurs foto Do kalendarza i kliknij głosik na moją fotke jak się podoba. :naughty::hi:

Opublikowano
W tym tygodniu jadę na korektę i wycięcie kata. Dimanku zamknij na konkurs foto Do kalendarza i kliknij głosik na moją fotke jak się podoba. :naughty::hi:

może mało się teraz udzielam bracie ale już głosik dawno oddany :)

Opublikowano
:decayed: Jakaś duża przeszkoda pewnie musiała nagle wyrosnąć...:grin:

nie, chciałem się huśtać na sprzęcie od Ali :wink:

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

:hi: siemano kolorowi

widzę, że tu vipów przybyło, że hoho graty dla Hamera i Stanleya

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

a i miałem pytać Akjam jeździsz już tym twoim wozidłem ile wyszło ??

dzięki ojcze :decayed:

Opublikowano

Stasiu jak tam mała chowa się ??

Opublikowano
W tym tygodniu jadę na korektę i wycięcie kata. Dimanku zamknij na konkurs foto Do kalendarza i kliknij głosik na moją fotke jak się podoba. :naughty::hi:

może mało się teraz udzielam bracie ale już głosik dawno oddany :)

:hi:
:decayed: Jakaś duża przeszkoda pewnie musiała nagle wyrosnąć...:grin:

nie, chciałem się huśtać na sprzęcie od Ali :wink:

:whistling:
Opublikowano

noi Vettel znowu zostal mistrzem F1

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

"Jak donosi prestiżowy portal Goal.com szefowie PSG złożyli Realowi i samemu piłkarzowi lukratywną ofertę. "Królewscy" mieliby zarobić na transferze 125 milionów euro, a Ronaldo w Paryżu mógłby liczyć na tygodniówkę w wysokości 500 tysięcy euro, czyli przeliczając na złotówki za siedem dni pracy Portugalczyk zgarniałby 2 miliony!"

masakra :facepalm: takie pieniadze moglby sie podzielic hehe

Opublikowano

I gdzie jest qr** sprawiedliwość?! :angry:

Opublikowano

nom szkoda gadac

Opublikowano

kedzior i jak sie zakończyło wczoraj ? jak wrażenia ?

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

IMAG0290.jpg

<br /><br />

:decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
:grin:

Jak tam? Jak się skończyło? flacha u ciebie?

Opublikowano
kedzior i jak sie zakończyło wczoraj ? jak wrażenia ?

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

http://s13.postimage.org/vmdymbq1v/IMAG0290.jpg

<br /><br />

:decayed:

ale jestem k**wa przystojny :decayed:

zakonczenie wczorajszego wieczoru mnie rozczarowalo :thumbdown: stasiek sie chyba starzeje :kwasny:

karczma spoko, rak super prowadzil :kox:

postanowilem ze pojde na karczme ze swoich zwiazkow :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
kedzior i jak sie zakończyło wczoraj ? jak wrażenia ?

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

http://s13.postimage.org/vmdymbq1v/IMAG0290.jpg

<br /><br />

:decayed:

ale jestem k**wa przystojny :decayed:

zakonczenie wczorajszego wieczoru mnie rozczarowalo :thumbdown: stasiek sie chyba starzeje :kwasny:

karczma spoko, rak super prowadzil :kox:

postanowilem ze pojde na karczme ze swoich zwiazkow :decayed::decayed::decayed::decayed:

ja jestem zakończeniem zdegustowany, liczyłem na coś więcej, że zaszalejemy

mam wrażenie że poprzednie karczmy były lepsze

Opublikowano

stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.