Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

kup se avanta :decayed:

PS. w benzynach tak wlasnie zamarza, gdybys mial ropniaczka to by bylo ok :grin::decayed:

yebany :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

Mam taki fajny sztyft do uszczelek, też kiedyś miałem taki problem, no i znikł :decayed:

Opublikowano
Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

zbiera się gdzieś woda ? może uszczelka do d*py ?

No kurde nie wiem właśnie. A da się jakoś nasmarować ten magnes co otwiera klapę bo nie wiem czy to nie tego wina. W przedlifcie zacinał się ten bolec od otwierania popsikałem wd i jak ręką odjął :decayed:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

kup se avanta :decayed:

PS. w benzynach tak wlasnie zamarza, gdybys mial ropniaczka to by bylo ok :grin::decayed:

Będziesz chciał pojeździć Q :jerk:
Opublikowano
Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

zbiera się gdzieś woda ? może uszczelka do d*py ?

No kurde nie wiem właśnie. A da się jakoś nasmarować ten magnes co otwiera klapę bo nie wiem czy to nie tego wina. W przedlifcie zacinał się ten bolec od otwierania popsikałem wd i jak ręką odjął :decayed:

a wybadałeś czy jest to wina uszczelki czy czegoś innego ?

Opublikowano
Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

nie przytrzasłeś czego w kufrze ostatnio kalpą ...może się odkształciła i woda leci do środka ....

Raczej nie bo w bagażniku jeździ tylko walizka z kluczami bo audi się często psuje :decayed: i ręczniki papierowe do :jerk::grin:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

zbiera się gdzieś woda ? może uszczelka do d*py ?

No kurde nie wiem właśnie. A da się jakoś nasmarować ten magnes co otwiera klapę bo nie wiem czy to nie tego wina. W przedlifcie zacinał się ten bolec od otwierania popsikałem wd i jak ręką odjął :decayed:

a wybadałeś czy jest to wina uszczelki czy czegoś innego ?

Właśnie na 99% wydaje mi się że to wina tego przycisku do otwierania klapy bo jak naciskam to nie słychać żadnej pracy zamka. Jak dojadę do roboty otwiera się bez problemu
Opublikowano

Styki na elektromagnesie?

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:
Opublikowano

Dobry wieczór :wink:

:hi:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

No bardzo możliwe muszę to rozebrać tylko na mrozie trochę kapa to robić :kwasny:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:

nie mam nic z uszkodzonym tyłem :wink:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:

nie mam nic z uszkodzonym tyłem :wink:

:decayed:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:

nie mam nic z uszkodzonym tyłem :wink:

są tylko same po dzwonie :decayed::polew:

Opublikowano
Panowie ktoś ma jakiś pomysł marznie mi strasznie tylna klapa, z rana nie da się otworzyć. Smarowana już silikonem do uszczelek i nic :thumbdown:

Mam taki fajny sztyft do uszczelek, też kiedyś miałem taki problem, no i znikł :decayed:

błyszczyk ?? :decayed:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:

nie mam nic z uszkodzonym tyłem :wink:

są tylko same po dzwonie :decayed::polew:

takie po dzwonie, po naprawie wyglądają lepiej jak te "delikatne stłuczki parkingowe" :naughty::naughty:

Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:

nie mam nic z uszkodzonym tyłem :wink:

Zawsze można dorezać :naughty:
Opublikowano
Styki na elektromagnesie?

:naughty:

wymienić na nowe z ASO :decayed:

Wyciągnij z jakiegoś rozbitka :decayed:

nie mam nic z uszkodzonym tyłem :wink:

Zawsze można dorezać :naughty:

na naszym serwisie nie oszukujemy klientów i towarzystw ubezpieczeniowych :wink::naughty:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

czas spać :hi:

Opublikowano

Tak oczywiście :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.