Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nogę mi qr** prawie urwali! :naughty: Teraz zimne okłady... :whistling: Ale pograne zaebiście! :good:

a tam oklady, pamietaj ze zlamania trzeba rozchodzic :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i po basenie, aż sie lepiej człowiek czuje :decayed:

Opublikowano
Nogę mi qr** prawie urwali! :naughty: Teraz zimne okłady... :whistling: Ale pograne zaebiście! :good:

a tam oklady, pamietaj ze zlamania trzeba rozchodzic :decayed:

:decayed: Na szczęście nie złamana ale naqrwia fest! :kwasny:
no i po basenie, aż sie lepiej człowiek czuje :decayed:
Basenik to jest to. :naughty:
Opublikowano
no i po basenie, aż sie lepiej człowiek czuje :decayed:

wy po ja się zbieram trzeba się wygrzac w saunie po zlocie mikołajkowym

Opublikowano

oj gruby był ten zlot mikołajkowy ucho:wink:

Opublikowano

ja pierdziele ta SCC to jakaś porażka, ludzi w chu... , objazd parkingu 2 razy - brak miejsca :facepalm: nawrót i do domu - jakie wkurwie.....:kwasny:

Opublikowano
ja pierdziele ta SCC to jakaś porażka, ludzi w chu... , objazd parkingu 2 razy - brak miejsca :facepalm: nawrót i do domu - jakie wkurwie.....:kwasny:

mówiłem Ci ostatnio, że tam w weekend nie ma co jechać :thumbdown:

Opublikowano
ja pierdziele ta SCC to jakaś porażka, ludzi w chu... , objazd parkingu 2 razy - brak miejsca :facepalm: nawrót i do domu - jakie wkurwie.....:kwasny:

mówiłem Ci ostatnio, że tam w weekend nie ma co jechać :thumbdown:

no coś wspominałeś, ale masakra nie myslałem że aż tak :kwasny:, jeszcze jest przed 10 więc co dopiero będzie po

Opublikowano

Ludzie zwariowani i już zaczynają przedświąteczne szopki odstawiać! :wallbash: Ja wczoraj byłem około 14ej ale miejsce na parkingu znalazłem. :decayed:

Opublikowano
ja pierdziele ta SCC to jakaś porażka, ludzi w chu... , objazd parkingu 2 razy - brak miejsca :facepalm: nawrót i do domu - jakie wkurwie.....:kwasny:

mówiłem Ci ostatnio, że tam w weekend nie ma co jechać :thumbdown:

no coś wspominałeś, ale masakra nie myslałem że aż tak :kwasny:, jeszcze jest przed 10 więc co dopiero będzie po

czasem widzę te weekendowe korki obok SCC :thumbdown::decayed:

Opublikowano

wniosek jest jeden ...... ludzie mają za dużo siana ... :decayed:

Opublikowano

Ale wszyscy narzekają na brak kasy. :grin:

Opublikowano

pewnie 80% ludzi jedzie tam na spacer trochę się polansować :thumbdown:

Opublikowano

Pewnie tak .. dlatego ja dzisiaj nigdzie ni ebyłem i od samego rana wale browary ... :polew::polew::polew:

Opublikowano
pewnie 80% ludzi jedzie tam na spacer trochę się polansować :thumbdown:
No nie ma nic lepszego jak lans w SCC w weekend. :nabijasie:
Opublikowano
Pewnie tak .. dlatego ja dzisiaj nigdzie ni ebyłem i od samego rana wale browary ... :polew::polew::polew:

no to pssyt :wink:

Opublikowano
Pewnie tak .. dlatego ja dzisiaj nigdzie ni ebyłem i od samego rana wale browary ... :polew::polew::polew:

no to pssyt :wink:

To pssyytt :naughty:

Opublikowano

ja już zrobiłem psyt i już mi się skończyło :kwasny:

Opublikowano

A ja z teściową cztery flaszki obaliliśmy :naughty:

Opublikowano
ja już zrobiłem psyt i już mi się skończyło :kwasny:

kurfa stary współczuje ......

ja mam zdobyczne jeszcze 5 sztuk w lodówce :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.