Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie .... ugościł dobrze ale nie mogłem sam pic a Leona samego zostawić w domu .... to by było nie fer....on mnie nigdy nie zawiódł i nie zostawił na środku drogi :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Tak jest Materla w ringu ... :naughty: 84 kg zabijaki .. :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Materla :kox:
se zmienil pseudonim hehehe :grin:
Opublikowano
Nie nie .... ugościł dobrze ale nie mogłem sam pic a Leona samego zostawić w domu .... to by było nie fer....on mnie nigdy nie zawiódł i nie zostawił na środku drogi :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Tak jest Metrla w ringu ... :naughty:

Nie słodź mu:decayed:

Opublikowano

i po szpilu

Opublikowano

ale petardaaaa :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Ale mu zajebał :naughty:

Opublikowano

yebany szybciej znokautował niz ja napisalem posta .... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Znowu powtórki w teleexpresie ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
yebany szybciej znokautował niz ja napisalem posta .... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Znowu powtórki w teleexpresie ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

to Gołota wrócił na ring ? :naughty:

Opublikowano

dlugie wejscie szybkie zejscie hehe :polew::polew::polew:

Opublikowano

jebłem przed chwilą pokazali tam właściciela Petry bez kitu taki ciapty :decayed:

Opublikowano
jebłem przed chwilą pokazali tam właściciela Petry bez kitu taki ciapty :decayed:

za naszą kasę, yebany :disgust:

Opublikowano

Oj tam oj tam ... tez mogliście tam byc .. bilety na KSW chodzą po ok 150 zl tylko nic ni ewidac z ostatniego rzedu ... :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Oj tam oj tam ... tez mogliście tam byc .. bilety na KSW chodzą po ok 150 zl tylko nic ni ewidac z ostatniego rzedu ... :polew::polew::polew::polew::polew:

mnie nie bawią takie cyrki :wink:

za 150 zł wolę się schlać z Wami w barze i na bank będzie TAKA impreza :wink:

Opublikowano
Oj tam oj tam ... tez mogliście tam byc .. bilety na KSW chodzą po ok 150 zl tylko nic ni ewidac z ostatniego rzedu ... :polew::polew::polew::polew::polew:

mnie nie bawią takie cyrki :wink:

za 150 zł wolę się schlać z Wami w barze i na bank będzie TAKA impreza :wink:

to kiedy pijemy ?

Opublikowano

A nooo mozna ....ale Wiesz klimat tam jest pewnie spoko... zawsze krytykowałem mecze piłkarskie... raz bylem na prawdziwym meczu Gieksy i klimat był kozakci i niezapomniany... było za***iście i ta demolka po meczu.... raz w zyciu byłem i bede to wspominal do końca życia... :slina:

Opublikowano

i ta muza na wejście :grin::banan:

Opublikowano
Oj tam oj tam ... tez mogliście tam byc .. bilety na KSW chodzą po ok 150 zl tylko nic ni ewidac z ostatniego rzedu ... :polew::polew::polew::polew::polew:

mnie nie bawią takie cyrki :wink:

za 150 zł wolę się schlać z Wami w barze i na bank będzie TAKA impreza :wink:

to kiedy pijemy ?

Stasiek, Pucek, Miron, Gregory jada za niedlugo w gory to moze zrobimy wtedy jak ich niebedzie, wtedy napewno bedzie fajnie, bo mnie też może nie być, bo mam kare :decayed::grin:

Opublikowano
Oj tam oj tam ... tez mogliście tam byc .. bilety na KSW chodzą po ok 150 zl tylko nic ni ewidac z ostatniego rzedu ... :polew::polew::polew::polew::polew:

mnie nie bawią takie cyrki :wink:

za 150 zł wolę się schlać z Wami w barze i na bank będzie TAKA impreza :wink:

to kiedy pijemy ?

realnie patrząc w kalendarz : na bank nie w tym roku :whistling:

ale w styczniu można coś ten tego, ja zawsze jestem na tak, wystarczy rzucić słowo i coś wypijemy.

Nie musi nasbyc do tego 20 osób :wink:

Kto ma smaki i chęci na pewno wpadnie :kox:

Opublikowano

komentarze sa przejebane:

zwroc uwage jak prawie 2metrowy jest Grove

:facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

PS. brakuje mi statystyk z naszego starego forum :whistling::kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.