Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w moto tyle kasy nie wlozyl co w APU hehe

pozatym zima na motorze niepojedzie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w moto tyle kasy nie wlozyl co w APU hehe

pozatym zima na motorze niepojedzie :decayed:

no ja ale kupić i za pół roku sprzedać musi to boleć

Opublikowano
w moto tyle kasy nie wlozyl co w APU hehe

pozatym zima na motorze niepojedzie :decayed:

no ja ale kupić i za pół roku sprzedać musi to boleć

ŻYCIE, moto się sprzedało po 2 dniach od wystawienia, w sumie nie ma się co dziwić, jak się wybuduję to kupuję litra, a moto miałem ponad rok, fakt, w zimę stało ale jednak, zrobiłem tylko 4 tyś km z groszem, może w tym sezonie kupię jakiegoś stunt psa żeby coś polatać...

Opublikowano

kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi
Opublikowano

niby kryzys, a co drugi się buduje :decayed:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:

Jak się wybuduję to zrobię imprezę klubową więc każdy sobie będzie mógł zobaczyć co jak i za ile :wink:

Opublikowano
niby kryzys, a co drugi się buduje :decayed:

jak co drugi tylko Pucek reszta to biedota i plebs społeczny np ja :decayed:

Opublikowano
niby kryzys, a co drugi się buduje :decayed:

jak co drugi tylko Pucek reszta to biedota i plebs społeczny np ja :decayed:

za 10 lat to się okaże, że tylko ja w bloku mieszkam :whistling:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

Opublikowano
niby kryzys, a co drugi się buduje :decayed:

jak co drugi tylko Pucek reszta to biedota i plebs społeczny np ja :decayed:

za 10 lat to się okaże, że tylko ja w bloku mieszkam :whistling:

jaaaaaaa a cała reszta na cmentarzu :grin:

Opublikowano
niby kryzys, a co drugi się buduje :decayed:

jak co drugi tylko Pucek reszta to biedota i plebs społeczny np ja :decayed:

za 10 lat to się okaże, że tylko ja w bloku mieszkam :whistling:

Kierownik :decayed:

Opublikowano

Kułak wkurwiony

Opublikowano
Kułak wkurwiony

Dawna kontuzja powróciła, patrząc na ich dwoje, młody jest bardziej wyjebany

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

przeważnie dorabiają się cwaniaki i kombinatorzy - taki curva kraj :thumbdown:

a uczciwi ludzie zapierd*lają na cudzy rachunek, a potem zostają kopnięci w d*pę....

Nie rozkminiajcie moje postu, bo to temat rzeka :wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

przecież te całe KSW i inne tego typu cyrki to jeden wielki shit :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
Kułak wkurwiony

Dawna kontuzja powróciła, patrząc na ich dwoje, młody jest bardziej wyjebany

ale było widać już wcześniej jak się wk***iał, że nie mógł za wiele zrobić szkoda bo to w końcu były mistrz

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

przeważnie dorabiają się cwaniaki i kombinatorzy - taki curva kraj :thumbdown:

a uczciwi ludzie zapierd*lają na cudzy rachunek, a potem zostają kopnięci w d*pę....

Nie rozkminiajcie moje postu, bo to temat rzeka :wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

przecież te całe KSW i inne tego typu cyrki to jeden wielki shit :thumbdown::thumbdown:

No tak, zwykły człowiek z drogi tam się nie znajduje, zwykły człowiek też się kasy nigdy nie dorobi, każdy wie gdzie pracuję, co robię, +/- ile zarabiam a że mam gdzie się budować i mam ojca który mi wszystko zrobi to chcę to wykorzystać :decayed:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

przeważnie dorabiają się cwaniaki i kombinatorzy - taki curva kraj :thumbdown:

a uczciwi ludzie zapierd*lają na cudzy rachunek, a potem zostają kopnięci w d*pę....

Nie rozkminiajcie moje postu, bo to temat rzeka :wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

przecież te całe KSW i inne tego typu cyrki to jeden wielki shit :thumbdown::thumbdown:

No tak, zwykły człowiek z drogi tam się nie znajduje, zwykły człowiek też się kasy nigdy nie dorobi, każdy wie gdzie pracuję, co robię, +/- ile zarabiam a że mam gdzie się budować i mam ojca który mi wszystko zrobi to chcę to wykorzystać :decayed:

większość z nas zrobiłaby to samo co Ty, bez dwóch zdań :wink:

Nazwałbym Cię burżujem, ale nie serwisujesz auta w ASO :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.