Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A miałem mówić żebyś się nie odzywał. :naughty::grin:

Opublikowano

no to teraz dokladka cupry :decayed:

Opublikowano
no to teraz dokladka cupry :decayed:
Już Ci mówiłem, że do niebieskiego jakoś mi nie leży ale może mi to przejdzie... :decayed:
Opublikowano
Kupił lusterka z S4 :decayed:

takie ? :decayed:

pagani-huayra-f75d20aabb739836961014b075fdc77a6db6bd26.jpg

Opublikowano

Takie ale we filjatowym kolorze... :decayed:

Opublikowano
Kupił lusterka z S4 :decayed:

no modzi :kox:, właśnie kiedys sie tu czaił na to na forum,

lampy zrób :decayed:

Opublikowano
no to teraz dokladka cupry :decayed:
Już Ci mówiłem, że do niebieskiego jakoś mi nie leży ale może mi to przejdzie... :decayed:

niech ci ciulna VT ze srebrna dokladka i srebrnymi (juz slynnymi)"skrzydlami" :decayed: jestem ciekawy jak by to wygladalo

Opublikowano
no to teraz dokladka cupry :decayed:
Już Ci mówiłem, że do niebieskiego jakoś mi nie leży ale może mi to przejdzie... :decayed:

niech ci ciulna VT ze srebrna dokladka i srebrnymi (juz slynnymi)"skrzydlami" :decayed: jestem ciekawy jak by to wygladalo

lepsza by była w "kolorze" nadwozia :decayed:

893bc4f62_xehxhxp.jpg

Opublikowano
Kupił lusterka z S4 :decayed:

no modzi :kox:, właśnie kiedys sie tu czaił na to na forum,

lampy zrób :decayed:

Jakie lampy? :decayed:
no to teraz dokladka cupry :decayed:
Już Ci mówiłem, że do niebieskiego jakoś mi nie leży ale może mi to przejdzie... :decayed:

niech ci ciulna VT ze srebrna dokladka i srebrnymi (juz slynnymi)"skrzydlami" :decayed: jestem ciekawy jak by to wygladalo

Eeee no srebrne skrzydła? Tak jak w olrołdziie... :mysli:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

no to teraz dokladka cupry :decayed:
Już Ci mówiłem, że do niebieskiego jakoś mi nie leży ale może mi to przejdzie... :decayed:

niech ci ciulna VT ze srebrna dokladka i srebrnymi (juz slynnymi)"skrzydlami" :decayed: jestem ciekawy jak by to wygladalo

lepsza by była w "kolorze" nadwozia :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/893bc4f62_xehxhxp.jpg

Oł jeeee!!!!!!!!!!!!!!! :banan::banan::banan:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
no to teraz dokladka cupry :decayed:
Już Ci mówiłem, że do niebieskiego jakoś mi nie leży ale może mi to przejdzie... :decayed:

niech ci ciulna VT ze srebrna dokladka i srebrnymi (juz slynnymi)"skrzydlami" :decayed: jestem ciekawy jak by to wygladalo

lepsza by była w "kolorze" nadwozia :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/893bc4f62_xehxhxp.jpg

JEST MOC :kox::kox::kox::kox:

:polew::polew::polew::polew:

Akjam Vt mozesz zrobic nic cie to niekosztuje:wink: ciekawy jestem jak by to wlasnie wygladalo

Opublikowano

No może pomyślę nad tym choć VT już mamy... :naughty::grin:

Opublikowano

stasiu zrob skrzydla na srebrny :polew:

Opublikowano

Czekamy... :grin:

Opublikowano

pier**le,nie mam dzisiaj czasu :decayed:

to kupa roboty :whistling:

Opublikowano

akjam o ledy mi chodziło:decayed:

Opublikowano

d49ba11066eb.JPG

e913fe4854e4.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
pier**le,nie mam dzisiaj czasu :decayed:

to kupa roboty :whistling:

:naughty:
akjam o ledy mi chodziło:decayed:
Tak też myślałe. Leżą i czekaja na montaż ale może w przyszłym tygodniu się coś ogarnie. :wink:
Opublikowano

wpadnij do ASO, jest nowy kierownik warsztatu i może da radę na fuchę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.