Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mario jak tam trzymaja sie lustra? odchodzi ten szzprej czy poki co jest ok?

Jest OK nic si eni edzieje ale polecam wykonanie u profesjonalistow i nie łaszczenie się na pare stów i robienie całego auta samemu ... najwazniejsze auto musi byc dobrze odtłuszczone ... :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mario jak tam trzymaja sie lustra? odchodzi ten szzprej czy poki co jest ok?

Jest OK nic si eni edzieje ale polecam wykonanie u profesjonalistow i nie łaszczenie się na pare stów i robienie całego auta samemu ... najwazniejsze auto musi byc dobrze odtłuszczone ... :wink:

ciekawy jestem jak to przetrwa zime

Opublikowano
Mario jak tam trzymaja sie lustra? odchodzi ten szzprej czy poki co jest ok?

Jest OK nic si eni edzieje ale polecam wykonanie u profesjonalistow i nie łaszczenie się na pare stów i robienie całego auta samemu ... najwazniejsze auto musi byc dobrze odtłuszczone ... :wink:

ciekawy jestem jak to przetrwa zime

Normalnie ... nic sie z tym nie stanie skoro sam producent daje 4 lata gwarancji na tą powloke tylko trzeba ja dobrze położyć... ja na razie mam ok...

Opublikowano

Odpocznę chwilę... :whistling::naughty:

Opublikowano
Odpocznę chwilę... :whistling::naughty:
dychnij se bo sie zajebiesz :decayed:
Opublikowano
Odpocznę chwilę... :whistling::naughty:
dychnij se bo sie zajebiesz :decayed:

:polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

A w poniedziałek lece z KRK do Munich a potem Bilbao ... szkoda że nie z pyrzowic byś mi leosia pilnował :wink::grin:

Opublikowano
zalozylem te dystanse od staska 6mm i nieobciera, odstep od wahacza na grubosc zapalki :decayed: mam nadzieje ze nic nie bedzie przycieralo podczas jazdy.

Arturoo jakie ty masz et? ja mam 8j, et 48

bierzesz je ? :decayed:

jak to biore? pozyczam:decayed: na wiosne ci je oddam :grin::grin::grin:

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2: ja pitole :decayed:

Odpocznę chwilę... :whistling::naughty:
dychnij se bo sie zajebiesz :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Kędzior Ty masz dziś dzień jak co dzień :grin:

Opublikowano

Te ściulu to nie kedzior tylko Akjam jest w robocie ... czytaj ze zrozumieniem ... :polew:

Opublikowano
Te ściulu to nie kedzior tylko Akjam jest w robocie ... czytaj ze zrozumieniem ... :polew:

te ...no ja przeczytałem ....luknij na tekst Ty jeszcze raz :decayed:

chyba napisane ,że Kędzior napierdziela się ,że niby akjam zapracowany co nie .....,czy ja coś nie kminię :decayed:

Opublikowano

Ja juz nie wiem nic z tego... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

idź na cyca to Ci wróci składanie wątków :decayed:

Opublikowano
idź na cyca to Ci wróci składanie wątków :decayed:

:decayed:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Arturoo jakie masz et i szerokosc felunku?

Opublikowano

Kędzior :decayed: ....kupiłeś takie alu jak ja mam :grin::decayed::grin::decayed: ...wydaje mi się ,że będzie bardzo podobne jak nie takie samo :wink::decayed::wink::decayed:

17" 8" et 48 :wink:

idę zajarać '

zw

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

dalej masz problem z obsadzeniem ???

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

i obcieraniem ?

Opublikowano
Arturoo jakie masz et i szerokosc felunku?

Skoncz juz z ta motoryzacją ... :polew:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Kędzio to trza będzie może jednak profil gumy zmienić na 45 :mysli:

Do mnie jak przymierzalem 225/50 tez nie wchodzily

Opublikowano
Kędzior :decayed: ....kupiłeś takie alu jak ja mam :grin::decayed::grin::decayed: ...wydaje mi się ,że będzie bardzo podobne jak nie takie samo :wink::decayed::wink::decayed:

17" 8" et 48 :wink:

idę zajarać '

zw

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

dalej masz problem z obsadzeniem ???

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

i obcieraniem ?

takie same, ale byly jeszcze z et 46 z tego co widzialem. dlatego pytam.

chyba nie trze, nie testowalem w trasie. odleglosc tak jak rozmawialismy

Opublikowano

ja widzialem takie/podobne alu z et35 ....

z dystansem założonym (tym od stasia) jest ok ?

minimalny odstęp jak jest to jest ok :wink: ....nie musi być 20mm by nie tarło :wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

dystanse masz z kołnierzem ?

nie ma jakiegoś bicia przy wyższych prędkościach ?

musiałbym przymiarkę u siebie zrobić :whistling:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

dobra wracam na chatę :wink: mam dość roboty na dziś :facepalm:

luknę tu jak zajadę :wink:

Opublikowano

dystane bez kolnierza, niejechalem jeszcze na test, tak tylko przejechalem kilka metrow, tarcia nie slyszalem. ale przekonamy sie o tym dopiero jak sie gdzies dalej przejade, troche sie tez boje ze mi z tylu moze ocierac o sprezyny ;/ bo odleglosc tez niejest duza a przy doladowanym aucie i na wybojach moze byc obcierka. mam nadzieje ze sie myle

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.