Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tutaj nie ma kolegów, są tylko znajome twarze z forum :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam znajmoki robicie? Ja byłem na siłce a wieczorkiem... :naughty:

Opublikowano

ja obmyślam plan na wieczór bo jakoś mnie ostatnio nosi i w doma nie chce się siedzieć ale z drugiej strony po wczoraj ruła jeszcze pali:heat:

Opublikowano
ja obmyślam plan na wieczór bo jakoś mnie ostatnio nosi i w doma nie chce się siedzieć ale z drugiej strony po wczoraj ruła jeszcze pali:heat:

byles na fagotach w czwartek?

Opublikowano
ja obmyślam plan na wieczór bo jakoś mnie ostatnio nosi i w doma nie chce się siedzieć ale z drugiej strony po wczoraj ruła jeszcze pali:heat:

byles na fagotach w czwartek?

nie ale był koncert

Opublikowano

Stasiu zamowiles mi czesci?

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

ja obmyślam plan na wieczór bo jakoś mnie ostatnio nosi i w doma nie chce się siedzieć ale z drugiej strony po wczoraj ruła jeszcze pali:heat:

byles na fagotach w czwartek?

nie ale był koncert

no wiem bo bylo pozniej na ich stronie napisane

Opublikowano
ja obmyślam plan na wieczór bo jakoś mnie ostatnio nosi i w doma nie chce się siedzieć ale z drugiej strony po wczoraj ruła jeszcze pali:heat:
To trzeba ugasić.:naughty:
Opublikowano
Kędzior nie ma czego zazdrościć trzeba działać :naughty:

moj kolega sie ostatnio bardzo postarzal i niema smakow na alkohol :facepalm::facepalm::facepalm:

musze chyba poszukac mlodszych znajomych :grin:

:polew::polew::polew::nabijasie::nabijasie:

a takie smaki były .....

Opublikowano
Kędzior nie ma czego zazdrościć trzeba działać :naughty:

moj kolega sie ostatnio bardzo postarzal i niema smakow na alkohol :facepalm::facepalm::facepalm:

musze chyba poszukac mlodszych znajomych :grin:

to się zastanów czy aby na pewno był Twoim prawdziwym kolegą :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

5 fota 2 z prawa :naughty:

Opublikowano
Kędzior nie ma czego zazdrościć trzeba działać :naughty:

moj kolega sie ostatnio bardzo postarzal i niema smakow na alkohol :facepalm::facepalm::facepalm:

musze chyba poszukac mlodszych znajomych :grin:

to się zastanów czy aby na pewno był Twoim prawdziwym kolegą :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

5 fota 2 z prawa :naughty:

5fota i 2 po lewej lub 2fota i 2 po prawej w niebieskim

Opublikowano
Kędzior nie ma czego zazdrościć trzeba działać :naughty:

moj kolega sie ostatnio bardzo postarzal i niema smakow na alkohol :facepalm::facepalm::facepalm:

musze chyba poszukac mlodszych znajomych :grin:

to się zastanów czy aby na pewno był Twoim prawdziwym kolegą :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

5 fota 2 z prawa :naughty:

Chyba druga z lewej :decayed:

Dyskutowałem na ten temat nawet z moją wybranką :naughty: sama mi to pokazała... fajnie się mam, nie? :decayed:

Opublikowano

KSW 21 laski się napierdalają :kox:

Opublikowano
KSW 21 laski się napierdalają :kox:

Oglądam :decayed:

Laski mają dobre tempo :naughty:

Opublikowano
KSW 21 laski się napierdalają :kox:

Oglądam :decayed:

Laski mają dobre tempo :naughty:

myślę, że mogły by dać radę niejednemu kolesiowi

Opublikowano
KSW 21 laski się napierdalają :kox:

Oglądam :decayed:

Laski mają dobre tempo :naughty:

myślę, że mogły by dać radę niejednemu kolesiowi

Nie wątpię, który koleś rzucił by się na laskę? damski boxer?

Opublikowano

no a jak

ps Pucek masz gdzieś Swoje Audi wystawione ?

Opublikowano
no a jak

ps Pucek masz gdzieś Swoje Audi wystawione ?

Nie, nie wystawiałem jeszcze, jedynie na forum coś tam naskrobałem, tylko na śląskich :wink:

Bierzesz?

Opublikowano
no a jak

ps Pucek masz gdzieś Swoje Audi wystawione ?

Nie, nie wystawiałem jeszcze, jedynie na forum coś tam naskrobałem, tylko na śląskich :wink:

Bierzesz?

Biorę :naughty:

za dyche :decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

nie chyba jednak nic nie będę kupował

Opublikowano
no a jak

ps Pucek masz gdzieś Swoje Audi wystawione ?

Nie, nie wystawiałem jeszcze, jedynie na forum coś tam naskrobałem, tylko na śląskich :wink:

Bierzesz?

Biorę :naughty:

za dyche :decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

nie chyba jednak nic nie będę kupował

Za dychę możesz dostać ADRa mojego ojca :decayed:

Ps. Niezły trup :grin:

A na poważnie, nie mam ciśnienia na sprzedaż, do wiosny daleko :wink:

Opublikowano

a moto Ci nie szkoda ? :doh:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.