Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cfaniakował z początku ale uświadomił sobie, że nie tędy droga ale it go dojechał

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam wspominam urodziny Katoli w City Rocku ... można mozna tylko trzeba wkleić konkretna date i godzine odpowiednio wcześnie i molestować ludzi ... bylo wtedy super więc czemu nie mozna tego powtórzyc ???

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Jak komuś zalezy to wpadnie bo nikt z nas nie jest mega zarobasem który ni e może sobie zorganizowac wolnego wieczoru ... :wink:

Opublikowano
Ja tam wspominam urodziny Katoli w City Rocku ... można mozna tylko trzeba wkleić konkretna date i godzine odpowiednio wcześnie i molestować ludzi ... bylo wtedy super więc czemu nie mozna tego powtórzyc ???

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Jak komuś zalezy to wpadnie bo nikt z nas nie jest mega zarobasem który ni e może sobie zorganizowac wolnego wieczoru ... :wink:

można :wink:

Opublikowano

No to dawac termin date i robimy cos.. to nie Tg żeby nie wypaliło ... :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja się dostosuje ale tak ja Stasiu wolny weekend mam dopiero po nowym roku bo tak to w każdy już mam zaplanowane picie :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: yebane hanysy :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

TVN 7 :kox:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Od poniedziałku niestety pracuję na dwie zmiany+ czasem sobota, dlatego teraz trudno mi coś prognozować.

Wstępnie proponuję 19.01.2013r - dalsze szczegóły do ustalenia :whistling:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

HaDe

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

:polew:

Opublikowano

OK :grin::grin::grin::grin: a na TVN gruby i chudszy :grin:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Ty klikasz w klawiaturę a Ona w myszkę :decayed:

Opublikowano

Nie żaluj to jakiś film o samolocie z snipsem ... :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

Tak a jak sie bzykają to ona wyobraża sobie że bzyka sie z Di Caprio ... :polew::polew::polew:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Ty klikasz w klawiaturę a Ona w myszkę :decayed:

jak co dzień :decayed:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Ty klikasz w klawiaturę a Ona w myszkę :decayed:

jak co dzień :decayed:

Hmmm chciałbym byc jej podkładką .... :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Ty klikasz w klawiaturę a Ona w myszkę :decayed:

jak co dzień :decayed:

...i nie wiem co tak zacieszasz :whistling:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Ty klikasz w klawiaturę a Ona w myszkę :decayed:

jak co dzień :decayed:

...i nie wiem co tak zacieszasz :whistling:

sorry to ja się pomyliłem miało być Miszkę :polew:

Opublikowano
TVN 7 :kox:

Ale HD czy zwykłe ?? :polew::polew::polew::polew:

chciałem przełączyć, ale Baśka ogląda TVP2, a tam gra Denzel W. i mi nie pozwala :thumbdown:

Swoją drogą, nie wiem dlaczego ogląda ten film od 20stu minut trzymając rączki pod kołderką :whistling:

Ty klikasz w klawiaturę a Ona w myszkę :decayed:

jak co dzień :decayed:

...i nie wiem co tak zacieszasz :whistling:

sorry to ja się pomyliłem miało być Miszkę :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To co z ta podkładką ... MOGE BYC ????:naughty::polew::whistling::decayed::wink::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.