Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapomniałem dodać iż dzisiejszego wieczoru zakupiłem dwa piwka i właśnie drugie mi się powoli kończy, jak wy to gówno możecie pić jednak co wóda to wóda

Opublikowano
zapomniałem dodać iż dzisiejszego wieczoru zakupiłem dwa piwka i właśnie drugie mi się powoli kończy, jak wy to gówno możecie pić jednak co wóda to wóda
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
zapomniałem dodać iż dzisiejszego wieczoru zakupiłem dwa piwka i właśnie drugie mi się powoli kończy, jak wy to gówno możecie pić jednak co wóda to wóda

No to do Ciebie nie podobne, piwo???

Wóda do ryja...

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

a my curva robimy na takich jak Ty :doh:

w poniedziałek masz na chacie CBA i ABW :decayed:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

zapomniałem dodać iż dzisiejszego wieczoru zakupiłem dwa piwka i właśnie drugie mi się powoli kończy, jak wy to gówno możecie pić jednak co wóda to wóda

ja pije i to, i to :decayed:

Nie pijam natomiast całej reszty :whistling:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
zapomniałem dodać iż dzisiejszego wieczoru zakupiłem dwa piwka i właśnie drugie mi się powoli kończy, jak wy to gówno możecie pić jednak co wóda to wóda

No to do Ciebie nie podobne, piwo???

Wóda do ryja...

no ponoć kryzys jest :decayed:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

będzie ostro..... a codziennie pobudka o 7:30 :whistling::whistling::kox:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

będzie ostro..... a codziennie pobudka o 7:30 :whistling::whistling::kox:

Taaaaaaaa

Zamów już dźwig :facepalm:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

będzie ostro..... a codziennie pobudka o 7:30 :whistling::whistling::kox:

Taaaaaaaa

Zamów już dźwig :facepalm:

to cytowanie jest dupne jak już kilka cytatów pójdzie :grin:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

będzie ostro..... a codziennie pobudka o 7:30 :whistling::whistling::kox:

Taaaaaaaa

Zamów już dźwig :facepalm:

to cytowanie jest dupne jak już kilka cytatów pójdzie :grin:

true :decayed::decayed:

psyt :kox:

TVP2 :wink:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

będzie ostro..... a codziennie pobudka o 7:30 :whistling::whistling::kox:

Taaaaaaaa

Zamów już dźwig :facepalm:

to cytowanie jest dupne jak już kilka cytatów pójdzie :grin:

true :decayed::decayed:

psyt :kox:

TVP2 :wink:

:kox:

Opublikowano

także tego :decayed:

Opublikowano

No to po bezalkoholowych andrzejkach u Mirona pyrsk Żywiec i KSW z głosem ... bo u Mirona radio w tle grało i hu.. było słychać ... :decayed::grin::banan::naughty::polew::whistling:

Opublikowano
No to po bezalkoholowych andrzejkach u Mirona pyrsk Żywiec i KSW z głosem ... bo u Mirona radio w tle grało i hu.. było słychać ... :decayed::grin::banan::naughty::polew::whistling:

To Cie braciszek ugościł :grin:

Opublikowano
kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:
odkupisz od Pucka jak sie juz postawi

chyba bank odkupi :decayed:

KRYZYS to dobre wytłumaczenie na syf w tym kraju :wink:

Jak nie potrafisz kombinować to trzeba zwalić na kryzys :decayed:

nie zauważyłem tego ale się zgadzam z Puckiem - popatrz na mnie od 2msc na L4 da się da się :polew:

Noo to widzisz, a ja tak "kombinuje" że w tym roku 10 dni urlopu wybieram dopiero w grudniu :facepalm: zero wakacji

spoko tylko zadaj sobie pytanie czy jest sens tak się poświęcać - pyt retoryczne

dobra koniec tego pierdolenia o robocie psssssssyt

No nie ma sensu, ale tym sposobem, mam okazję jechać i się sk***ić z kumplami w Austrii :decayed::decayed::decayed:

będzie ostro..... a codziennie pobudka o 7:30 :whistling::whistling::kox:

Taaaaaaaa

Zamów już dźwig :facepalm:

to cytowanie jest dupne jak już kilka cytatów pójdzie :grin:

true :decayed::decayed:

psyt :kox:

TVP2 :wink:

:kox:

No to po bezalkoholowych andrzejkach u Mirona pyrsk Żywiec i KSW z głosem ... bo u Mirona radio w tle grało i hu.. było słychać ... :decayed::grin::banan::naughty::polew::whistling:

To Cie braciszek ugościł :grin:

curva, nacisnąłem ten knefel multicytat i mi cytuje całość :doh:

Opublikowano

Materla :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.