Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak mnie nie będzie, nie chcę się bardziej rozchorować a w piątek ważny wyjazd... :wink:

Szkoda bo dawno mnie u Was nie było :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jednak mnie nie będzie, nie chcę się bardziej rozchorować a w piątek ważny wyjazd... :wink:

Szkoda bo dawno mnie u Was nie było :kwasny:

przyznaj sie laciu ze twoja ci zabronila :facepalm:

szkoda :kwasny:

Opublikowano

ja miałech być ale nie mam szofera więc mnie nie będzie - ale nowi zaczynają jeździć niech się wykazują :naughty:

Opublikowano
Jednak mnie nie będzie, nie chcę się bardziej rozchorować a w piątek ważny wyjazd... :wink:

Szkoda bo dawno mnie u Was nie było :kwasny:

przyznaj sie laciu ze twoja ci zabronila :facepalm:

szkoda :kwasny:

Moja właśnie bardzo chciała jechać :decayed:

Żyję na antybiotyku więc nie ma żartów

Opublikowano
Jednak mnie nie będzie, nie chcę się bardziej rozchorować a w piątek ważny wyjazd... :wink:

Szkoda bo dawno mnie u Was nie było :kwasny:

przyznaj sie laciu ze twoja ci zabronila :facepalm:

szkoda :kwasny:

Moja właśnie bardzo chciała jechać :decayed:

Żyję na antybiotyku więc nie ma żartów

ja a wczoraj waliłeś burbon :sarcastic:

Opublikowano
Jednak mnie nie będzie, nie chcę się bardziej rozchorować a w piątek ważny wyjazd... :wink:

Szkoda bo dawno mnie u Was nie było :kwasny:

przyznaj sie laciu ze twoja ci zabronila :facepalm:

szkoda :kwasny:

Moja właśnie bardzo chciała jechać :decayed:

Żyję na antybiotyku więc nie ma żartów

a sineg sypie to bysmy poupalali quattrowki :grin::grin::grin: teraz ja bym chcial komus przypilowac furacza :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Jednak mnie nie będzie, nie chcę się bardziej rozchorować a w piątek ważny wyjazd... :wink:

Szkoda bo dawno mnie u Was nie było :kwasny:

przyznaj sie laciu ze twoja ci zabronila :facepalm:

szkoda :kwasny:

Moja właśnie bardzo chciała jechać :decayed:

Żyję na antybiotyku więc nie ma żartów

a sineg sypie to bysmy poupalali quattrowki :grin::grin::grin: teraz ja bym chcial komus przypilowac furacza :decayed::decayed::decayed:

Ty mi nie dałeś przepalić swojego na zlocie :decayed:

Jednak będę...:wink:

Stasiu, przywieziemy sprzęty

Opublikowano

też powinienem być-ale wszystko zależy od warunków atmosferycznych bo jeszcze 170km do bazy zostało

Opublikowano

upalales moja przeciez

Opublikowano
upalales moja przeciez

No noo, w śnie chyba :wink:

Opublikowano
upalales moja przeciez

No noo, w śnie chyba :wink:

kazdy moja upalal :decayed:

Opublikowano

:whistling:

Zaczęło trochę sypać a ja na letnich... Wyjeżdżam... :whistling::kox:

Opublikowano
:whistling:

Zaczęło trochę sypać a ja na letnich... Wyjeżdżam... :whistling::kox:

Faktycznie powód do dumy, a potem się jedzie 30km/h za takim maślokiem :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Kurde chciałem podjechać ale dopiero wróciłem :doh:

Opublikowano
upalales moja przeciez

No noo, w śnie chyba :wink:

kazdy moja upalal :decayed:

ja nie :whistling:.....

Opublikowano

:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

Opublikowano
:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy :decayed::wink:

Opublikowano

Smaczny był. :decayed: Dzięki. :naughty:

Opublikowano

ja po spociku, reszta pasie sie w kebabie hehe

Opublikowano
:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy :decayed::wink:

ja jestem za a nawet przeciw:decayed:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.