Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i po spocie ...w sumie to miałem dzisiaj smaki na drugiego, ale odpuściłem bo człowiek później taki, jakiś ociężały :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Smaczny był. :decayed: Dzięki. :naughty:

REWELKA :decayed:

Opublikowano

pajda, podeślij tego linka na gg do meczyku

Opublikowano
:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy :decayed::wink:

ja jestem za a nawet przeciw:decayed:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:

ogarniemy jak ostatnio :naughty:

Opublikowano
:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy :decayed::wink:

ja jestem za a nawet przeciw:decayed:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:

ogarniemy jak ostatnio :naughty:

myślisz ?! narazie jestem na "tak":wink:

Opublikowano
:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy :decayed::wink:

ja jestem za a nawet przeciw:decayed:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:

ogarniemy jak ostatnio :naughty:

myślisz ?! narazie jestem na "tak":wink:

Ogarniecie, ogarniecie!! :wink:

Opublikowano
Opublikowano

hmm...narazie mam tylko vw polo na zimówkach:decayed: może do piątku uda mi się dźwignąć gwinta w a4:whistling:

Opublikowano

Pajda a mi wyślij ten nr na pw

Opublikowano
:hi:dobiero wrocilem i nie dalem rady podjechac do was a taki smak na kebaba jest :whistling:

ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy :decayed::wink:

ja jestem za a nawet przeciw:decayed:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:

ogarniemy jak ostatnio :naughty:

myślisz ?! narazie jestem na "tak":wink:

ja też :wink:

Opublikowano

Arturoo...ładną masz sygnaturę:naughty:

Opublikowano

thx ....24h Hammera molestowałem :kwasny:

:decayed:

Opublikowano

Akjam, jak te stołki, znalazłeś już ? :decayed:

Opublikowano

no nie mów, że tak długo:facepalm::tonguemad:...ale ładna:decayed:

Opublikowano

dzięki za kebab

zdrówko :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Krzychu link sie nie otwiera

Opublikowano
dzięki za kebaba i i wgniotki na drzwiach akjam:wink: chyba nie uzbierasz na te http://allegro.pl/audi-rs5-skora-skory-fotele-recaro-kubelki-a5-s5-i2789879721.html :decayed:

Lista w listwe. :decayed: Stołki... :kox:

Akjam, jak te stołki, znalazłeś już ? :decayed:
:whistling: Zaczynam intensywne poszukiwania. :naughty:
Opublikowano
dzięki za kebab

zdrówko :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Krzychu link sie nie otwiera

AUDI RS5 skora skory fotele RECARO kubelki A5 S5 (2789879721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
dzięki za kebab

zdrówko :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Krzychu link sie nie otwiera

AUDI RS5 skora skory fotele RECARO kubelki A5 S5 (2789879721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:jerk:

Opublikowano

ja znalazłem w końcu b6 dla siebie jutro po nią jadę :whistling: sprawdzony VIN itp

Oferta - Audi A4 - Audi tuningowane przez niemiecka firme, gwintowane zawieszenie firmy koni. Alufelgi 18'. Navi w liczniku, kolorowy FIS. Dobre granie (o

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.