Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W aucie będziesz spał :naughty:

Zaoszczędzisz na alarmie i parkingu strzeżonym :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomasz a kto z SG jedzie ?

Opublikowano

Dwóch odpadło :kwasny:

Na tą chwilę jadę sam :naughty:

Opublikowano

a żory/rybnik ?

Opublikowano
miszka mam fure dla ciebie b7 sedan w s-line 2006 fajna:naughty:

hał macz? :decayed:

33+opłaty

Opublikowano
a żory/rybnik ?

Nie wiem, cisza straszna :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

miszka mam fure dla ciebie b7 sedan w s-line 2006 fajna:naughty:

hał macz? :decayed:

33+opłaty

Jeszcze nie w tym miesiącu :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Nie potrzebuje ktoś smartfona? Jeszcze nie przedłużyłem umowy ale na dniach chcę to załatwić i mogę wziąć z playa, oczywiście bez sima. Nie mam określonego jeszcze modelu, można się dogadać. Zainteresowanych proszę o PW :decayed:

Opublikowano

ja chyba skoczę do sklepu po wiśnióweczkę z Soplicy :whistling:

Opublikowano
ja chyba skoczę do sklepu po wiśnióweczkę z Soplicy :whistling:

Nie bardzo lubię kolorowe ale jak nalegasz :whistling::whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

nie chcę się upodlić tylko podegustować :decayed:

Opublikowano
nie chcę się upodlić tylko podegustować :decayed:

to orzech laskowy :decayed:

Opublikowano
nie chcę się upodlić tylko podegustować :decayed:

to orzech laskowy :decayed:

no właśnie nie podchodzi mi

ps Pajda wyślij mi ten nr na PW !

Opublikowano

Walisz już Miszka do ryja? :naughty: Tzn. Przepraszam, degustujesz? :decayed:

Opublikowano
nie chcę się upodlić tylko podegustować :decayed:

to orzech laskowy :decayed:

no właśnie nie podchodzi mi

ps Pajda wyślij mi ten nr na PW !

poszło

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

miszka mam fure dla ciebie b7 sedan w s-line 2006 fajna:naughty:

masz jakieś fotki tego ?

Opublikowano
Walisz już Miszka do ryja? :naughty: Tzn. Przepraszam, degustujesz? :decayed:

jeszcze nie na razie myślę :whistling:

Pajda poszło :wink:

Opublikowano
Walisz już Miszka do ryja? :naughty: Tzn. Przepraszam, degustujesz? :decayed:

jeszcze nie na razie myślę :whistling:

Pajda poszło :wink:

A nad czym tu myśleć? :guma::naughty:
Opublikowano
Walisz już Miszka do ryja? :naughty: Tzn. Przepraszam, degustujesz? :decayed:

jeszcze nie na razie myślę :whistling:

Pajda poszło :wink:

A nad czym tu myśleć? :guma::naughty:

no co i czy już ? :decayed:

Opublikowano

kto chetny na basen do jaworzna ?

Opublikowano
kto chetny na basen do jaworzna ?
Chetnie ale w robo jestem. :kwasny:
Walisz już Miszka do ryja? :naughty: Tzn. Przepraszam, degustujesz? :decayed:

jeszcze nie na razie myślę :whistling:

Pajda poszło :wink:

A nad czym tu myśleć? :guma::naughty:

no co i czy już ? :decayed:

Nie mów, że jeszcze nie ma decyzji? :decayed:

Opublikowano

decyzja była, że na tak ale nie było jeszcze jeszcze skonkretyzowanych planów ale na szczęście już się sprawa wyjaśniła :decayed:

Opublikowano

WIELKIE SZCĘŚCIE...:decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.