Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dostales juz czesci? ile wyszlo?

pewnie są, jutro postaram się odebrać i CI dokładnie napisze, ale przypuszczam, że z 300zł :decayed:

ja yhym z pińćset od razu :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no ale Benfica marnuje okazje a takie się mszczą :decayed:

co za paciuloki :doh:

zemsta będzie słodka :decayed:

Opublikowano
dostales juz czesci? ile wyszlo?

pewnie są, jutro postaram się odebrać i CI dokładnie napisze, ale przypuszczam, że z 300zł :decayed:

ja yhym z pińćset od razu :decayed:

paragon czy faktura ? :naughty:

Opublikowano
dostales juz czesci? ile wyszlo?

pewnie są, jutro postaram się odebrać i CI dokładnie napisze, ale przypuszczam, że z 300zł :decayed:

ja yhym z pińćset od razu :decayed:

paragon czy faktura ? :naughty:

to ja rezygnuje :polew::polew::polew:

Opublikowano
dostales juz czesci? ile wyszlo?

pewnie są, jutro postaram się odebrać i CI dokładnie napisze, ale przypuszczam, że z 300zł :decayed:

ja yhym z pińćset od razu :decayed:

paragon czy faktura ? :naughty:

to ja rezygnuje :polew::polew::polew:

dobrze, że wpłaciłeś zaliczkę :decayed:

Opublikowano
dostales juz czesci? ile wyszlo?

pewnie są, jutro postaram się odebrać i CI dokładnie napisze, ale przypuszczam, że z 300zł :decayed:

ja yhym z pińćset od razu :decayed:

paragon czy faktura ? :naughty:

to ja rezygnuje :polew::polew::polew:

dobrze, że wpłaciłeś zaliczkę :decayed:

zadatek bo zaliczka jest zwrotna :decayed:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

szefu się rozgrzewa :decayed:

Opublikowano

IMAG0296j_xexexrh.jpg

graty dziś przyszły :decayed::banan:

Opublikowano

:kox:

zakładaj wątek mendo :decayed:

no już mówiłem że założe :decayed: będzie do końca roku :wink:

Opublikowano

od raggamana tak? i jak zadowolony? bo kiedys czytalem to ktos mu tam pocisnal ze h*jowo zrobil i jestem ciakawy

Opublikowano

co to, taki miniaturki wklejasz...

PS. Wiedziałem, że będzie czerwona nić :whistling:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

zobacz jak Ci ładnie powiększyłem.... :decayed:

Opublikowano

co to, taki miniaturki wklejasz...

PS. Wiedziałem, że będzie czerwona nić :whistling:

samo tak wkleja , może coś źle zaznaczyłem coś:facepalm:,, no jest czerwona, na mieszku też :decayed:

P.S. Zrobił za***iście , jestem mega zadowolony :kox: i polecam (miałem troche obaw jak wyjdzie ale wyszło gites malina :naughty:)

Opublikowano

a do czego ta czerwona nić pasuje wewnętrzu? :eusathink:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

co to, taki miniaturki wklejasz...

PS. Wiedziałem, że będzie czerwona nić :whistling:

samo tak wkleja , może coś źle zaznaczyłem coś:facepalm:,, no jest czerwona, na mieszku też :decayed:

P.S. Zrobił za***iście , jestem mega zadowolony :kox: i polecam (miałem troche obaw jak wyjdzie ale wyszło gites malina :naughty:)

do zdjęć używaj sobie ifotos.pl - najlepszy darmowy hosting zdjęć i obrazków! :wink:

Opublikowano
a do czego ta czerwona nić pasuje wewnętrzu? :eusathink:

a do czego ma pasować, do mojego sweterka :polew:, do dywaników na lato i do zegarów :decayed: a co Ci sie nie podoba ??

Opublikowano
a do czego ta czerwona nić pasuje wewnętrzu? :eusathink:

a do czego ma pasować, do mojego sweterka :polew:, do dywaników na lato i do zegarów :decayed: a co Ci sie nie podoba ??

jakiś taki k**ewski kolor :decayed::wink:

bedziesz musiał częściej jeździć w tym sweterku albo w koszulce Manchesteru :decayed:

Opublikowano
a do czego ta czerwona nić pasuje wewnętrzu? :eusathink:

a do czego ma pasować, do mojego sweterka :polew:, do dywaników na lato i do zegarów :decayed: a co Ci sie nie podoba ??

jakiś taki k**ewski kolor :decayed::wink:

bedziesz musiał częściej jeździć w tym sweterku albo w koszulce Manchesteru :decayed:

a tak k**ewski, nie znasz sie

moze ledy w środku zrobie na czerwone :grin:

Opublikowano
a do czego ta czerwona nić pasuje wewnętrzu? :eusathink:

a do czego ma pasować, do mojego sweterka :polew:, do dywaników na lato i do zegarów :decayed: a co Ci sie nie podoba ??

jakiś taki k**ewski kolor :decayed::wink:

bedziesz musiał częściej jeździć w tym sweterku albo w koszulce Manchesteru :decayed:

a tak k**ewski, nie znasz sie

moze ledy w środku zrobie na czerwone :grin:

:decayed:

Opublikowano
widze akjam łykasz 4 kalendarze, na wszystkie pokoje i na każdym przez cały rok grudzień będzie widniał :naughty:
Na handel biorę. :decayed:

:kox:

zakładaj wątek mendo :decayed:

No zakładaj. :wink: A co do mieszka to muszę zobaczyć bo już mu kiedyś miałem wysłać ten ręczny...:whistling:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.