Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Prawie jak moja :decayed:

prawie robi wielką różnicę:decayed: ale jakby dwie staneły obok siebie to ciężko byłoby się zdecydować:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

morgen

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

1353865907_by_djpolb.jpg?1354709210

:slina::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
morgen

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201211/1353865907_by_djpolb.jpg?1354709210

:slina::polew::polew::polew::polew::polew:

Dobry przepis, trzeba wypróbować. :grin:

Opublikowano

Ja dzisiaj idę na urodziny to może wypróbuje. :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Prawie jak moja :decayed:

:grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin:

ja uhmmmm :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Prawie jak moja :decayed:

:grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin:

ja uhmmmm :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Tee syszałem że na rezerwie jeździsz, bo d*pą krawężniki obcierasz jak masz pełny bak :grin::grin::grin:

Opublikowano

tak źle nima ale jest nisko :decayed:

Opublikowano
tak źle nima ale jest nisko :decayed:

Byś miał gwinta to by się dźwignęło :whistling:

Opublikowano

czekam na amorki ....podmienie ,sprawdze

Opublikowano
czekam na amorki ....podmienie ,sprawdze

jednak :naughty: w sumie gwint jest najbardziej komfortowym zawieszeniem

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

:decayed:

Opublikowano
czekam na amorki ....podmienie ,sprawdze

jednak :naughty: w sumie gwint jest najbardziej komfortowym zawieszeniem

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

:decayed:

Tak prawie ... bo gwinta na zime dajesz w maxa w góre ... a im wyzej tym twardziej ... :wink:

:grin:

Opublikowano
czekam na amorki ....podmienie ,sprawdze

jednak :naughty: w sumie gwint jest najbardziej komfortowym zawieszeniem

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

:decayed:

Tak prawie ... bo gwinta na zime dajesz w maxa w góre ... a im wyzej tym twardziej ... :wink:

:grin:

Miszka w temacie gwinta to jest tak zorientowany jak ja.....

odkręcam i chlup :decayed:

Opublikowano
czekam na amorki ....podmienie ,sprawdze

jednak :naughty: w sumie gwint jest najbardziej komfortowym zawieszeniem

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

:decayed:

Tak prawie ... bo gwinta na zime dajesz w maxa w góre ... a im wyzej tym twardziej ... :wink:

:grin:

ty durniu nie musisz mi tłumaczyć :doh::polew:

ps. Mario nie wciągniesz mnie dzisiaj w te swoje gierki :decayed:

Opublikowano

dobry

Opublikowano

no jak jaka? wiadomo ze za***ista :grin::decayed::decayed::decayed:

Akjam wczesniej wklejal kilka linkow to wejdz i poszukaj bo juz niepamietam :wink:

Opublikowano

helo z wieczora:hi:

Opublikowano

Mario czemu sprzedajesz widełorejestratorr ? niespelnil twoich wymagan?

niewiem czy widziales ale pomoglem ci w licytacji hehe

Opublikowano

za godzinkę powoli będę się zbierał, więc do zoba na spocie za tydz.

PS. Kędzior te tajle są u mnie w domu :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.