Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mario czemu sprzedajesz widełorejestratorr ? niespelnil twoich wymagan?

niewiem czy widziales ale pomoglem ci w licytacji hehe

Dzieki ale za duzo ni elicytuj bo ja sobie sam pomagam ;)

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Sprzedaje bo chce tego Full HD a nie HD

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
za godzinkę powoli będę się zbierał, więc do zoba na spocie za tydz.

PS. Kędzior te tajle są u mnie w domu :wink:

ok odbiore u Basi :naughty:
Opublikowano
za godzinkę powoli będę się zbierał, więc do zoba na spocie za tydz.

PS. Kędzior te tajle są u mnie w domu :wink:

baw sie :naughty:

Opublikowano

Kedzior z kim ty bedziesz chlał w ten weekend jak stanleya nie bedzie...:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
Kedzior z kim ty bedziesz chlał w ten weekend jak stanleya nie bedzie...:whistling::whistling::whistling:

z Baska :banan::banan::banan: hehehe

moze mnie ktos przygarnie hehee

Opublikowano

:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

a jaka ekipa z forum jedzie??

Opublikowano

same leszcze

Pucek, Gregor, Miron noi Stasiek

Opublikowano

akjam wkoncu jedzie czy nie :whistling:

Opublikowano
akjam wkoncu jedzie czy nie :whistling:

Akjam stwierdzil ze tam sa za male gorki i wogole niema warunkow do jazdy wiec niepojechal:decayed::grin:

mowi ze lepszy jest tor zjazdowy w Sosnowcu :kox:

Opublikowano

czyli zostal przy swojej tezie :wink:

Opublikowano
Kedzior z kim ty bedziesz chlał w ten weekend jak stanleya nie bedzie...:whistling::whistling::whistling:

z Baska :banan::banan::banan: hehehe

moze mnie ktos przygarnie hehee

To fajna lajtowa impreska Wam sie szykuje ty Baśka i Ewelina :naughty:

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Kedzior z kim ty bedziesz chlał w ten weekend jak stanleya nie bedzie...:whistling::whistling::whistling:

z Baska :banan::banan::banan: hehehe

moze mnie ktos przygarnie hehee

To fajna lajtowa impreska Wam sie szykuje ty Baśka i Ewelina :naughty:

:naughty::naughty::naughty:

w sumie zadna nowosc :grin::grin::grin:

Opublikowano
:doh::doh:
Opublikowano

a teraz uciekam spac hehehe bajo

Opublikowano
Adaś ten mamlas sprzedał nam pękniętą lampę :facepalm:

no co Ty :facepalm:

spokojnie w poniedzialek go odwiedze :naughty:

Opublikowano
Adaś ten mamlas sprzedał nam pękniętą lampę :facepalm:

no co Ty :facepalm:

spokojnie w poniedzialek go odwiedze :naughty:

Będę w niedz w kato to podjadę :wink:

Opublikowano
Adaś ten mamlas sprzedał nam pękniętą lampę :facepalm:

no co Ty :facepalm:

spokojnie w poniedzialek go odwiedze :naughty:

Będę w niedz w kato to podjadę :wink:

jasne zdzwonimy sie :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
Adaś ten mamlas sprzedał nam pękniętą lampę :facepalm:

no co Ty :facepalm:

spokojnie w poniedzialek go odwiedze :naughty:

takie specjalisty i Was wydymali :sarcastic:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.