Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś akjam ma ostatnio pecha :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No nie wiem jeszcze. Dopiero teraz będę działał. Rozrusznik albo sprzęgło? Tak obstawiam ale zobaczymy. Ty masz jakieś części? :cool:

co to wóz nie gada??

Niestety. :kwasny:
coś akjam ma ostatnio pecha :thumbdown:
No co zrobisz, takie życie... Podejrzewam sprzęgło bo juz ma nalatane tyle, że chyba już czas na niego.

Jak to to może jednomas wrzucić? :mysli:

Opublikowano

nie ma tego złego... :evil::decayed:

Opublikowano

to jakie objawy? ze tak zapytam?

Opublikowano

Widziałem Akjtam napisał w innym temacie

Panowie problem mam ze swoją A4ką... :kwasny:

Wczoraj wracając do domu coś "chrupnęło" podczas jazdy (wydawało mi się jakby coś porysowało podwozie, jakbym coś zgubił). DOjechałem do domu i chwilę pochodził na wolnych obrotach... Słychać było stukot po lewej stronie - strona kierowcy (tak mi się wydaje). ZGasiłem go i już nie odpalił. Teraz jak kręcę słychać tylko rozrusznik ale dziwnie go słychać. Jakby coś go hamowało... :mysli: Co ważne cza mam nogę na sprzęgle czy nie to przy kręceniu taki sam objaw - nie szarpie, nie kręci nic poza rozrusznikiem.

Ma ktoś jakieś pomysły? Rozrusznik się rozsypał, szrzęgło dwumas?

:hi:

Jak chcesz mam fajnego mechanika w naszych okolicach . Jak to tylko rozrusznik to jak ktoś ma kanał to można samemu zobaczyć mi się zawieszał :whistling:

Coś może z bendixem :eusathink:

Opublikowano

siema,

Akjam mowilem ci od poczatku zebys wsadzil tam 3.0 :naughty::whistling:

oby jakas pier**la byla :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziś tego nie sprawdzę bo kumpel ma zablokowany kanał. :disgust: Ale jak to dwumas to trzeba będzie jednomasę wrzucić i jak to Miszka mówi wyżej i ja mówiłem to już wcześniej - nie ma tego złego... :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wątpię żeby dwumas tak od strzału się rozleciał, bardziej mi to na sam rozrusznik wygląda:whistling:

Opublikowano

Siemka :hi:

Mam na sprzedaż Nokię 300, nówka, wzięta na przedłużenie abonamentu w play. Standardowo bez sima, kolor grafitowy, będzie u mnie w piątek albo w poniedziałek. Wygląda dokładnie jak ta:

NOKIA 300 ASHA GRAFITOWA BEZ SIMLOCKA POZNAŃ FV23% (2836545660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena promocyjna 320zł :naughty:

Mogę podrzucić na spoty w Kato, G-ce, Żory czy Bielsko :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

akjam bedzie dobrze :naughty:

Opublikowano

aaa thx juz duuuzo lepiej :decayed: trzeba uja skuc za lampe :kox:

Opublikowano
Dziś tego nie sprawdzę bo kumpel ma zablokowany kanał. :disgust: Ale jak to dwumas to trzeba będzie jednomasę wrzucić i jak to Miszka mówi wyżej i ja mówiłem to już wcześniej - nie ma tego złego... :kox:

Mi jak tak chrupnelo i ledwo chodzil na wolnych,zgasl i nie szlo obrocic silnikiem, to uleciał zawór :whistling:

Dwumas nie ma prawa zablokowac silnika, sprzeglo to jedynie docisk by musial sie rozpasc co też sie rzadko zdarza.

Wrzucisz jednomas i bedziesz plakal, ze drży ale Twoja wola :wink:

Opublikowano
Dziś tego nie sprawdzę bo kumpel ma zablokowany kanał. :disgust: Ale jak to dwumas to trzeba będzie jednomasę wrzucić i jak to Miszka mówi wyżej i ja mówiłem to już wcześniej - nie ma tego złego... :kox:

Mi jak tak chrupnelo i ledwo chodzil na wolnych,zgasl i nie szlo obrocic silnikiem, to uleciał zawór :whistling:

Dwumas nie ma prawa zablokowac silnika, sprzeglo to jedynie docisk by musial sie rozpasc co też sie rzadko zdarza.

Wrzucisz jednomas i bedziesz plakal, ze drży ale Twoja wola :wink:

Jaki zawór? :shocked: Co do jednomasa to tylko na razie pomysł. :wink4:
aaa thx juz duuuzo lepiej :decayed: trzeba uja skuc za lampe :kox:

Trzeba :naughty:

Nie oddał kasy? :mysli:
Opublikowano

duzo by pisac opowiem Ci na spocie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.