Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziś tego nie sprawdzę bo kumpel ma zablokowany kanał. :disgust: Ale jak to dwumas to trzeba będzie jednomasę wrzucić i jak to Miszka mówi wyżej i ja mówiłem to już wcześniej - nie ma tego złego... :kox:

Mi jak tak chrupnelo i ledwo chodzil na wolnych,zgasl i nie szlo obrocic silnikiem, to uleciał zawór :whistling:

Dwumas nie ma prawa zablokowac silnika, sprzeglo to jedynie docisk by musial sie rozpasc co też sie rzadko zdarza.

Wrzucisz jednomas i bedziesz plakal, ze drży ale Twoja wola :wink:

Jaki zawór? :shocked: Co do jednomasa to tylko na razie pomysł. :wink4:

Wydechowy.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie problem mam ze swoją A4ką... :kwasny:

Wczoraj wracając do domu coś "chrupnęło" podczas jazdy (wydawało mi się jakby coś porysowało podwozie, jakbym coś zgubił). DOjechałem do domu i chwilę pochodził na wolnych obrotach... Słychać było stukot po lewej stronie - strona kierowcy (tak mi się wydaje). ZGasiłem go i już nie odpalił. Teraz jak kręcę słychać tylko rozrusznik ale dziwnie go słychać. Jakby coś go hamowało... :mysli: Co ważne cza mam nogę na sprzęgle czy nie to przy kręceniu taki sam objaw - nie szarpie, nie kręci nic poza rozrusznikiem.

Ma ktoś jakieś pomysły? Rozrusznik się rozsypał, szrzęgło dwumas?

:hi:

:whistling:

Opublikowano

Nie kręci bo nie było czasu i miejsca na to żeby to sprawdzić. :kwasny:

Opublikowano

co tam z wieczora lebry :decayed:

Opublikowano
co tam z wieczora lebry :decayed:

w wyrku już ....padam na pysk...:facepalm:

Opublikowano
co tam z wieczora lebry :decayed:

pssyyt..piffko piję :beer:

Opublikowano
co tam z wieczora lebry :decayed:
Wypraszam sobie. :naughty: W robo jestem. :cool1:
Opublikowano

ja woda mineralna piątek idę na 35 urodziny a w sobotę na 60 tkę więc się oszczędzam

ps co o tym sądzicie ?

Oferta - Volkswagen Passat - VOLKSWAGEN PASSAT 1,9 TDI 130 KM Z 2003 ROKU WERSJA WYPOSAŻENIA HIGHLINE SAMOCHÓD W BARDZO DOBRYM STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM,

Opublikowano

a nie mówiłeś coś ostatnio o tym, że zraziłeś się do dizzzla:mysli::decayed:

Opublikowano
a nie mówiłeś coś ostatnio o tym, że zraziłeś się do dizzzla:mysli::decayed:

ja no gadałem ale jak patrzyłem te paski to w highline w pb +lpg nic praktycznie sensownego nie ma

Opublikowano

ja mam to szczęście, że jedna mam ON (a4) a drugie PB (Polo):decayed:

Opublikowano

Dizel czy Pb jeden ch... :wink4:

Opublikowano

na zimę jakoś ten PB przemawia bardziej...szybciej ciepło w autku...no chyba, że webasto się ma:kox:

Opublikowano

Jak ktoś jeździ 5km do roboty albo gdzieś to czy to ON czy Pb to na ciepło trzeba czekac podobnie. :wink4: A jak się robi dłuższe trasy to tym bardziej więc nie wiem czy tu jest taka różnica wielka dla której trzeba brać to pod uwagę przy kupnie wozu. :wink:

Opublikowano

niezly zapierdalacz :decayed:

Opublikowano

ja mam 11km do robo...i po 3km w Polo mam 90* na piecu a w a4 dopiero po 8km, więc jest różnica:wink:

Opublikowano

dobry z wieczora

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.