Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj też bym pojechałna nartki :D są wogole gdzieś warunki ? heh

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ludzie są pojebane normalnie to co się teraz dzieje w sklepach to masakra :facepalm: ale jak zwykle zastosowałęm wyjebkę i nie stałem w kolejce :grin:

Opublikowano

zakupy do ostatniej chwili..... ja jeszcze pójdę do żabki kupić piwko na jutro :whistling:

Opublikowano

Bo kryzys to ludzie całymi dniami w sklepach, CH i jeszcze narzekają.:facepalm:

Opublikowano
ludzie są pojebane normalnie to co się teraz dzieje w sklepach to masakra :facepalm: ale jak zwykle zastosowałęm wyjebkę i nie stałem w kolejce :grin:

To już wiem czemu jeździsz golfem :whistling:

:polew::decayed: wybacz żarcik

Opublikowano
zakupy do ostatniej chwili..... ja jeszcze pójdę do żabki kupić piwko na jutro :whistling:

zapomniales kupic w tesco? i co sprawdzales czy ci brzeczy? tylko bez sciemy

Opublikowano
ludzie są pojebane normalnie to co się teraz dzieje w sklepach to masakra :facepalm: ale jak zwykle zastosowałęm wyjebkę i nie stałem w kolejce :grin:

To już wiem czemu jeździsz golfem :whistling:

:polew::decayed: wybacz żarcik

szczerze ? chyba nie ma czego wybaczać bo chyba ten żart tylko Ty zrozumiałeś :grin:

Opublikowano
ludzie są pojebane normalnie to co się teraz dzieje w sklepach to masakra :facepalm: ale jak zwykle zastosowałęm wyjebkę i nie stałem w kolejce :grin:

To już wiem czemu jeździsz golfem :whistling:

:polew::decayed: wybacz żarcik

szczerze ? chyba nie ma czego wybaczać bo chyba ten żart tylko Ty zrozumiałeś :grin:

No fakt nie wyszło :D

Szczęśliwego Nowego Roku - spadam w góry na sylwka:decayed:

Opublikowano

aj Kuna Kuna tyś jest typowa Kuna jednak :polew:

Opublikowano

Dosiego Panowie

Żeby w tym nowym było więcej rezania niż w starym :wink:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

pajda żebyś północy nie przespał:grin:

Opublikowano
ludzie są pojebane normalnie to co się teraz dzieje w sklepach to masakra :facepalm: ale jak zwykle zastosowałęm wyjebkę i nie stałem w kolejce :grin:

To już wiem czemu jeździsz golfem :whistling:

:polew::decayed: wybacz żarcik

szczerze ? chyba nie ma czego wybaczać bo chyba ten żart tylko Ty zrozumiałeś :grin:

No fakt nie wyszło :D

Szczęśliwego Nowego Roku - spadam w góry na sylwka:decayed:

lepszy wlasny Golf niz cudze A4 :grin::grin::grin:

Opublikowano
Dosiego Panowie

Żeby w tym nowym było więcej rezania niż w starym :wink:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

pajda żebyś północy nie przespał:grin:

nie bój się , postaram się nie zaspać

Opublikowano

szczęśliwego nowego i do jutra:decayed:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

weźmie ktoś waga na jutro?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.