Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ludzie są pojebane normalnie to co się teraz dzieje w sklepach to masakra :facepalm: ale jak zwykle zastosowałęm wyjebkę i nie stałem w kolejce :grin:

To już wiem czemu jeździsz golfem :whistling:

:polew::decayed: wybacz żarcik

szczerze ? chyba nie ma czego wybaczać bo chyba ten żart tylko Ty zrozumiałeś :grin:

No fakt nie wyszło :D

Szczęśliwego Nowego Roku - spadam w góry na sylwka:decayed:

lepszy wlasny Golf niz cudze A4 :grin::grin::grin:

Miszka już dawno sprzedał tego trupa :decayed:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

Opublikowano
I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

a co bez alkoholu niemozna? :decayed:

Opublikowano
I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

a ty kaj idziesz na sylwestra?

Opublikowano

Ja delikatnie dziś to znaczy mam 3 Ballenines'y bo jutro rano do robo. Idę do szwagra...:whistling:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

a co bez alkoholu niemozna? :decayed:

Oczywiście, że można. :cool::naughty:

Opublikowano

u mnie maciora już jak olej

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Ja delikatnie dziś to znaczy mam 3 Ballenines'y bo jutro rano do robo. Idę do szwagra...:whistling:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

a co bez alkoholu niemozna? :decayed:

Oczywiście, że można. :cool::naughty:

tylko po co :decayed:

Opublikowano
u mnie maciora już jak olej

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Ja delikatnie dziś to znaczy mam 3 Ballenines'y bo jutro rano do robo. Idę do szwagra...:whistling:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

a co bez alkoholu niemozna? :decayed:

Oczywiście, że można. :cool::naughty:

tylko po co :decayed:

Uwielbiam ten tekst :grin:

Opublikowano
u mnie maciora już jak olej

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Ja delikatnie dziś to znaczy mam 3 Ballenines'y bo jutro rano do robo. Idę do szwagra...:whistling:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

I co tam chlory? Wódeczka już schłodzona? :naughty:

a co bez alkoholu niemozna? :decayed:

Oczywiście, że można. :cool::naughty:

tylko po co :decayed:

chyba jak zel hehehe

Opublikowano

dobra zbieram się udanej imprezki wszystkim i do siego :hi:

Opublikowano

Kędzior we Wrocławiu! :nabijasie:

P.S. Olej to jest to! :naughty: Ballentines, smak... :wink::kox:

Opublikowano

siemano :hi:

Wszystkim życzę a żeby ten nowy rok był lepszy od starego, żeby kasiora i zdrowie pozwoliło na zakup nowych furek :)

postaram się jutro was w tym nowym roku odwiedzic gdzie się spotujecie real czy silesia ??

Opublikowano

Pany najlepszego na Nowy Rok :wink:

Opublikowano
Kędzior we Wrocławiu! :nabijasie:

P.S. Olej to jest to! :naughty: Ballentines, smak... :wink::kox:

co??:P

Opublikowano

akjam musi być jedną szklaneczkę bliżej niż dalej :decayed:

Opublikowano

a wy co nie na imprezie ??

Opublikowano

DOSIEGO ROKU !!!!!

:decayed:

Opublikowano

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2013

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.