Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mech strzelił z d*py :decayed:

zapsułem niespodziankę? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie nie zawiła historia jak zwykle w moim przypadku :grin:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

miałem wczoraj jechać ale nie pojechałem wczoraj :decayed:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

:whistling:

Opublikowano
:hi:

miszka kupiłeś to auto w Rzeszowie??

mech gdzies ty byl czlowieku jak cie nie bylo hehehehe

nie pokazałeś się na ostatniej Bukowinie to foch :decayed:

mialem zakaz hehehe ale w tym roku planuje sie pojawic hehe

Opublikowano
:hi:

miszka kupiłeś to auto w Rzeszowie??

mech gdzies ty byl czlowieku jak cie nie bylo hehehehe

nie pokazałeś się na ostatniej Bukowinie to foch :decayed:

mialem zakaz hehehe ale w tym roku planuje sie pojawic hehe

dobrze wiem, dlaczego cię nie było :wink:, ja musiałem odpuścić śląskie bo tyle spamujecie, że nie idzie tego nadrobić a nie lubie jak coś mnie omija :decayed:

Opublikowano
nie nie zawiła historia jak zwykle w moim przypadku :grin:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

miałem wczoraj jechać ale nie pojechałem wczoraj :decayed:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

:whistling:

A po co jedziesz? Po tego angola? :naughty:

Opublikowano
nie nie zawiła historia jak zwykle w moim przypadku :grin:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

miałem wczoraj jechać ale nie pojechałem wczoraj :decayed:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

:whistling:

A po co jedziesz? Po tego angola? :naughty:

byłem dziś w tym Rzeszowie :whistling:

Opublikowano

s4 b6 :kox:

Opublikowano
nie nie zawiła historia jak zwykle w moim przypadku :grin:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

miałem wczoraj jechać ale nie pojechałem wczoraj :decayed:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

:whistling:

A po co jedziesz? Po tego angola? :naughty:

byłem dziś w tym Rzeszowie :whistling:

Zjadłeś kebaba i wróciłeś czy cO? :decayed:
Opublikowano
nie nie zawiła historia jak zwykle w moim przypadku :grin:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

miałem wczoraj jechać ale nie pojechałem wczoraj :decayed:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

:whistling:

A po co jedziesz? Po tego angola? :naughty:

byłem dziś w tym Rzeszowie :whistling:

Zjadłeś kebaba i wróciłeś czy cO? :decayed:

haha no i pojechal na rowerze hehe :grin:

Opublikowano

kurna miałem się nie pucować ale mech mnie sprzedał, kupiłem b6 1.8T w automacie z lpg w cenie b5, szału ni ma ale jest to bezwypadek 100% najebane ma chyba w rzeczywistości z 500k na blacie 201k :) jakieś ryski, powycierane przyciski itp igła to to nie jest ale nie chciałem się pchać w coś innego niż Audi, może z czasem coś porobię przy aucie.

Opublikowano

Dawaj qr** foty a nie pierdool! :cool::good:

Opublikowano
Dawaj qr** foty a nie pierdool! :cool::good:

tak jak gadam szału nie ma i to nie jest BFB ino AVJ kolo się nie zna

Oferta - Audi A4 - AUDI A4 Z 2002 ROKU, SAMOCHÓD SPROWADZIŁEM DLA SIEBIE SAM OSOBIŚCIE ZE SZWAJCARII W 2009 ROKU. SAMOCHÓD 100 PROCENT BEZWYPADKOWY, P

dużo utargowałem jeszcze na miejscu więc nawet jak się coś wysypie jest duża górka i h*j :grin:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

ps w realu wygląda ładniej :decayed:

Opublikowano

No i za***iście! :good: Wygląda spox! I jak mówisz, że jeszcze coś utargowaleś to luzik. :wink4: Bezwypadek - sprawdzałeś czujnikiem? Gaz i z wyposażenia to tam niewiele jest ale zawsze można coś porezac. :kox:

Opublikowano

gratki Miszka wozidla :decayed::naughty:

w City Rocku to opijemy :kox:

a dzis pierwszy weekend roku wiec poprawiamy sylwestra :decayed:

Opublikowano

no golasek, sprawdzony czujnikiem 100% ori

Opublikowano

O bedzie nowa A4 na mieście do oblookania :) tam siedzi multitronic?

Opublikowano

tak

Opublikowano

Ważne, że nie bity. :good: Całą resztę można dorezać. :whistling::naughty: Szukałeś automata czy było Ci to obojętne?

Opublikowano
Ważne, że nie bity. :good: Całą resztę można dorezać. :whistling::naughty: Szukałeś automata czy było Ci to obojętne?

ganz egal mi to było a automat nawet mnie ciekawił jak to jest :decayed:

Opublikowano
:good: To następy spot będziesz? :cool:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.