Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na T da rade tylko nie ma jak posiedziec

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kebeb

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miszka da sie zjeść nie pitol

Nie byłeś jeszcze w Petrze w Kato :naughty:

Opublikowano

miszka da sie zjeść nie pitol

Nie byłeś jeszcze w Petrze w Kato :naughty:

Turzol musisz sie wybrac z nami

Opublikowano
na T da rade tylko nie ma jak posiedziec

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kebeb

A to akurat jest ważne jak pizga :wink:

Opublikowano

więc pierwszy tyski spot koło maja jak ciepło będzie i każdy zmieni butki na letnie :wink:

Opublikowano

miszka da sie zjeść nie pitol

Nie byłeś jeszcze w Petrze w Kato :naughty:

no nie , ale w sumie w PL nie jadłem jeszcze prawdziwego :) (czyt. z barana i bez tych wszystkich udziwnień typu sosy itp)

Opublikowano

miszka da sie zjeść nie pitol

Nie byłeś jeszcze w Petrze w Kato :naughty:

sie sracie ta petra a tam jest slaby kebab w h*j. gdybyscie sprobowali kebaba u babci w sosnowcu przy sex shopie ooo co to byl za kebab az mi teraz slinka cieknie, szkoda ze ja senepid zamknal:kwasny: ale mowie wam niebo w gebie :decayed::slina::slina::slina::slina:
Opublikowano

miszka da sie zjeść nie pitol

Nie byłeś jeszcze w Petrze w Kato :naughty:

no nie , ale w sumie w PL nie jadłem jeszcze prawdziwego :) (czyt. z barana i bez tych wszystkich udziwnień typu sosy itp)

czepiasz sie

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

więc pierwszy tyski spot koło maja jak ciepło będzie i każdy zmieni butki na letnie :wink:

i gryla sie zrobi

Opublikowano

No to jak sanepid zamknął no to musiał być miodzio :decayed:

Gratki dla Miszki ale sporty już są , kierka 3 ramienna dobrze jest :good:

Opublikowano

Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli.

ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni :facepalm:

Opublikowano
Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli.

ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni :facepalm:

przecież jednemu kolesiowi z forum spalili auto na lakierni :kwasny:

Opublikowano
kurna miałem się nie pucować ale mech mnie sprzedał, kupiłem b6 1.8T w automacie z lpg w cenie b5, szału ni ma ale jest to bezwypadek 100% najebane ma chyba w rzeczywistości z 500k na blacie 201k :) jakieś ryski, powycierane przyciski itp igła to to nie jest ale nie chciałem się pchać w coś innego niż Audi, może z czasem coś porobię przy aucie.

Miszka sorki że cię podjebałem :decayed: No i szkoda, że tak późno przeczytałem twojego posta na rzeszowskich - drugi miernik i jakiś kabelek by się znalazł. Bezawaryjności!

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

No to jak sanepid zamknął no to musiał być miodzio :decayed:

dostawca sosu podobno był właścicielem tego sex shopu obok :grin::decayed:

Opublikowano
kurna miałem się nie pucować ale mech mnie sprzedał, kupiłem b6 1.8T w automacie z lpg w cenie b5, szału ni ma ale jest to bezwypadek 100% najebane ma chyba w rzeczywistości z 500k na blacie 201k :) jakieś ryski, powycierane przyciski itp igła to to nie jest ale nie chciałem się pchać w coś innego niż Audi, może z czasem coś porobię przy aucie.

Miszka sorki że cię podjebałem :decayed: No i szkoda, że tak późno przeczytałem twojego posta na rzeszowskich - drugi miernik i jakiś kabelek by się znalazł. Bezawaryjności!

spoko napisałem tam chyba z dwa dni temu i się dziwiłem, że tam taka cisza :sarcastic: u nas spam leci na bieżąco :decayed:

Opublikowano
Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli.

ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni :facepalm:

przecież jednemu kolesiowi z forum spalili auto na lakierni :kwasny:

:facepalm:

Opublikowano
No to jak sanepid zamknął no to musiał być miodzio :decayed:

dostawca sosu podobno był właścicielem tego sex shopu obok :grin::decayed:

:polew: To jest w Sosnowcu więc możliwe

Opublikowano
No to jak sanepid zamknął no to musiał być miodzio :decayed:

dostawca sosu podobno był właścicielem tego sex shopu obok :grin::decayed:

:polew: To jest w Sosnowcu więc możliwe

Czarny-fuck-you-finger-mittelfinger-stinkefinger-Topy.png

Opublikowano
kurna miałem się nie pucować ale mech mnie sprzedał, kupiłem b6 1.8T w automacie z lpg w cenie b5, szału ni ma ale jest to bezwypadek 100% najebane ma chyba w rzeczywistości z 500k na blacie 201k :) jakieś ryski, powycierane przyciski itp igła to to nie jest ale nie chciałem się pchać w coś innego niż Audi, może z czasem coś porobię przy aucie.

Miszka sorki że cię podjebałem :decayed: No i szkoda, że tak późno przeczytałem twojego posta na rzeszowskich - drugi miernik i jakiś kabelek by się znalazł. Bezawaryjności!

spoko napisałem tam chyba z dwa dni temu i się dziwiłem, że tam taka cisza :sarcastic: u nas spam leci na bieżąco :decayed:

no właśnie, teraz troche inaczej sprawdzam powiadomienia o nowych postach i nie zawsze jestem na bieżąco :kwasny:

Opublikowano
Pajda też mówił, że on nie modzi bo ma wszystko... zaczęło się od żarówki LED, a teraz już szuka Recaro :decayed::grin:

true :decayed:

no jakoś mnie wzieło, ale recaro to ciężki temat :kwasny:

Opublikowano
No to jak sanepid zamknął no to musiał być miodzio :decayed:

dostawca sosu podobno był właścicielem tego sex shopu obok :grin::decayed:

:polew: To jest w Sosnowcu więc możliwe

http://image14.spreadshirt.net/image-server/v1/compositions/17437710/views/1,width=178,height=178,appearanceId=2/Czarny-f*ck-you-finger-mittelfinger-stinkefinger-Topy.png

jak zawsze rodzinna i koleżeńska atmsfera :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.