Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie doj**iesz do ryja. :decayed:

:polew::naughty:

Opublikowano
Ważne, że nie bity. :good: Całą resztę można dorezać. :whistling::naughty: Szukałeś automata czy było Ci to obojętne?

ganz egal mi to było a automat nawet mnie ciekawił jak to jest :decayed:

Też jak kupowałem to było mi egal i próbnie śmigałem A4 B7 multi i tip . Jednak do zapierdalania tip lepszy mi sie wydawał. Za to multi za***iście wygodny ,auto posuwa jak melex :)

Opublikowano

nie piję trzymam się w postanowieniu :wink:

coś innego bym potrzebował

Opublikowano

gratki miszka :oklasky:, to flaszki ci nie odpuszcze, kiedy i gdzie? trzeba to oblać żeby sie skrzynia nie rozsypała:decayed:

co prawda s-line to nie jest ale jako roboczy wóz niczego sobie

Opublikowano

jak to mówią d*py nie urywa :decayed:

Opublikowano
nie piję trzymam się w postanowieniu :wink:

coś innego bym potrzebował

:whistling:

Opublikowano

:hi:

miszka widzę że wracasz na dobrą drogę oooo

vw to podróbka :decayed:

Opublikowano

jednak kupił :decayed:

Opublikowano
Dawaj qr** foty a nie pierdool! :cool::good:

tak jak gadam szału nie ma i to nie jest BFB ino AVJ kolo się nie zna

Oferta - Audi A4 - AUDI A4 Z 2002 ROKU, SAMOCHÓD SPROWADZIŁEM DLA SIEBIE SAM OSOBIŚCIE ZE SZWAJCARII W 2009 ROKU. SAMOCHÓD 100 PROCENT BEZWYPADKOWY, P

dużo utargowałem jeszcze na miejscu więc nawet jak się coś wysypie jest duża górka i h*j :grin:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

ps w realu wygląda ładniej :decayed:

Miszka jeśli to prawda to gratki zakupu :naughty:

I Dobry na dzisiaj :hi::decayed:

Opublikowano

Miszka jednak ten, no to gratki

więc jakie mody i plany na przyszłość :grin:

Opublikowano
nie piję trzymam się w postanowieniu :wink:

coś innego bym potrzebował

:whistling:

także tego :palacz::decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Miszka jednak ten, no to gratki

więc jakie mody i plany na przyszłość :grin:

no dziś byłem, a mody takie odkurzyć, wymyć, zrobić rozrząd, oleje , filtry i odpukać cieszyć się bezawaryjną jazdą :decayed:

Opublikowano
nie piję trzymam się w postanowieniu :wink:

coś innego bym potrzebował

:whistling:

także tego :palacz::decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Miszka jednak ten, no to gratki

więc jakie mody i plany na przyszłość :grin:

no dziś byłem, a mody takie odkurzyć, wymyć, zrobić rozrząd, oleje , filtry i odpukać cieszyć się bezawaryjną jazdą :decayed:

poczekamy zobaczymy :wink:

Opublikowano

Pajda też mówił, że on nie modzi bo ma wszystko... zaczęło się od żarówki LED, a teraz już szuka Recaro :decayed::grin:

Opublikowano
nie piję trzymam się w postanowieniu :wink:

coś innego bym potrzebował

:whistling:

także tego :palacz::decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Miszka jednak ten, no to gratki

więc jakie mody i plany na przyszłość :grin:

no dziś byłem, a mody takie odkurzyć, wymyć, zrobić rozrząd, oleje , filtry i odpukać cieszyć się bezawaryjną jazdą :decayed:

poczekamy zobaczymy :wink:

to Ucho trzeba rozkręcić spoty tyskie z Turzolem nie trzeba będzie jeździć na Kato :grin:

Opublikowano
nie piję trzymam się w postanowieniu :wink:

coś innego bym potrzebował

:whistling:

także tego :palacz::decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Miszka jednak ten, no to gratki

więc jakie mody i plany na przyszłość :grin:

no dziś byłem, a mody takie odkurzyć, wymyć, zrobić rozrząd, oleje , filtry i odpukać cieszyć się bezawaryjną jazdą :decayed:

poczekamy zobaczymy :wink:

to Ucho trzeba rozkręcić spoty tyskie z Turzolem nie trzeba będzie jeździć na Kato :grin:

niech reszta świata przyjezdza do stolicy

przemysłu samochodowego

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja jestem ZA, pod piramidą fajna miejscówa juz jest , a ze przy trasie to tym lepiej dla przyjezdnych :naughty:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Jade do aso po graty, ciekawe jak pomalowali moje tajle :whistling:

Opublikowano
Ja jestem ZA, pod piramidą fajna miejscówa juz jest , a ze przy trasie to tym lepiej dla przyjezdnych :naughty:

A kebab jest :decayed:

Opublikowano
Ja jestem ZA, pod piramidą fajna miejscówa juz jest , a ze przy trasie to tym lepiej dla przyjezdnych :naughty:

A kebab jest :decayed:

ale c**jowy :thumbdown:

Opublikowano
Ja jestem ZA, pod piramidą fajna miejscówa juz jest , a ze przy trasie to tym lepiej dla przyjezdnych :naughty:

A kebab jest :decayed:

jest co szamać :whistling:

buda z kebabem jakieś 300m od parkingu

miszka da sie zjeść nie pitol

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.