Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ciul. Gamoń z aso zadzwonił, że tajle przywiezie lakiernik osobiscie do mojej roboty bo oni już zamykają :decayed: Miało być na piątek, więc będzie. :wink:

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

i mam graty, jutro rezam skoro świt :decayed:

R2tOK.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
o ciul. Gamoń z aso zadzwonił, że tajle przywiezie lakiernik osobiscie do mojej roboty bo oni już zamykają :decayed: Miało być na piątek, więc będzie. :wink:

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

i mam graty, jutro rezam skoro świt :decayed:

http://i.imgur.com/R2tOK.jpg

jeszcze musi je dowieź :decayed:

Opublikowano
No to jak sanepid zamknął no to musiał być miodzio :decayed:

dostawca sosu podobno był właścicielem tego sex shopu obok :grin::decayed:

:polew: To jest w Sosnowcu więc możliwe

http://image14.spreadshirt.net/image-server/v1/compositions/17437710/views/1,width=178,height=178,appearanceId=2/Czarny-f*ck-you-finger-mittelfinger-stinkefinger-Topy.png

jak zawsze rodzinna i koleżeńska atmsfera :decayed:

hehehe staramy sie jak mozemy hehe
Opublikowano
Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli.

ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni :facepalm:

gdzie oddałeś?

PS. Mało ASO ( i mam tutaj na myśli różne marki) mają swoje lakiernie :wink:

Opublikowano
Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli.

ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni :facepalm:

gdzie oddałeś?

PS. Mało ASO ( i mam tutaj na myśli różne marki) mają swoje lakiernie :wink:

Noma2 na Kościuszki

Już wiem gdzie malują :whistling: Lakiernik mi sprzedał info. Z resztą pomalowane naprawdę profi

Opublikowano
Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli.

ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni :facepalm:

gdzie oddałeś?

PS. Mało ASO ( i mam tutaj na myśli różne marki) mają swoje lakiernie :wink:

Noma2 na Kościuszki

Już wiem gdzie malują :whistling: Lakiernik mi sprzedał info. Z resztą pomalowane naprawdę profi

Malują m.in w Łaziskach Górnych ( tam gdzie Magro z Tychów) :wink:

Opublikowano

Malują m.in w Łaziskach Górnych ( tam gdzie Magro z Tychów) :wink:

true :wink:

Opublikowano

Stanley, zerknij na PW :naughty:

Opublikowano
Pajda też mówił, że on nie modzi bo ma wszystko... zaczęło się od żarówki LED, a teraz już szuka Recaro :decayed::grin:

true :decayed:

no jakoś mnie wzieło, ale recaro to ciężki temat :kwasny:

Ciężki fest! Ja czekałem z 2 lata! :grin:
Opublikowano
Pajda też mówił, że on nie modzi bo ma wszystko... zaczęło się od żarówki LED, a teraz już szuka Recaro :decayed::grin:

true :decayed:

no jakoś mnie wzieło, ale recaro to ciężki temat :kwasny:

Ciężki fest! Ja czekałem z 2 lata! :grin:

:polew:

są ważniejsze rzeczy do ogranięcia

Opublikowano

Stig

43080326682332344664614.png

Opublikowano

ku*wa napilbym sie :kwasny:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Pajda też mówił, że on nie modzi bo ma wszystko... zaczęło się od żarówki LED, a teraz już szuka Recaro :decayed::grin:

true :decayed:

no jakoś mnie wzieło, ale recaro to ciężki temat :kwasny:

Ciężki fest! Ja czekałem z 2 lata! :grin:

:polew:

są ważniejsze rzeczy do ogranięcia

do wszystkiego trzeba dorosnąć

:polew:

Opublikowano
Dawaj qr** foty a nie pierdool! :cool::good:

za to Cię lubię ...krótko i na temat :decayed:

Pajda też mówił, że on nie modzi bo ma wszystko... zaczęło się od żarówki LED, a teraz już szuka Recaro :decayed::grin:

true :decayed:

no jakoś mnie wzieło, ale recaro to ciężki temat :kwasny:

no....z 15 kg do wkładania :grin: samemu ...ujowo :wink::decayed:

ku*wa napilbym sie :kwasny:

dajesz do sjz ....weź 2L Coli...reszta jest :naughty: ....mojej powiem ,że z trasy jedziesz i auto nawaliło akurat w Jastrzębiu :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

nocleg się ogarnie ......balkon mam od zawietrznej ...., Kasia i tak nie lubi jak jest ciepło w sypialni :whistling::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

dajesz do sjz ....weź 2L Coli...reszta jest :naughty: ....mojej powiem ,że z trasy jedziesz i auto nawaliło akurat w Jastrzębiu :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

nocleg się ogarnie ......balkon mam od zawietrznej ...., Kasia i tak nie lubi jak jest ciepło w sypialni :whistling::decayed::decayed::decayed::decayed:

wyjedz po mnie do sosnowca hehehee :decayed:

Opublikowano

ja już po jednym jestem ,a Cola mi się kończy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

także drugi pójdzie bez :decayed:

Opublikowano

zaraz sprawdze drabasa :decayed:

Opublikowano

zdrówko panowie

dziś rum z kolą

:thumbup1:

Opublikowano

luz ....rano w niedzielę Cię mogę odwieźć pod A1....Hammer poleci do Kasi to Cię rzuci :wink:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

zdrówko panowie

dziś rum z kolą

:thumbup1:

czysta finka z zamrażarki (ze 40h nabierała odpowiedniej temperaturki :slina: )się uśmiecha do mnie :kox:

Opublikowano
zdrówko panowie

dziś rum z kolą

:thumbup1:

nie rób smaków

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.