Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wogóle ...pyrsk...:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to psyt :kox:

Opublikowano

I jak tu nie pić:facepalm:

Opublikowano
I jak tu nie pić:facepalm:

:decayed:

Opublikowano

To pyrsk ...jak to pisze Kędziorek ( przemianowany przez Grzesia ) ...hehe :decayed:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Normalnie potrzebuje se BT powtórzyć....ehhhh :grin:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

to pyrsk :wink:

Opublikowano

no to psyt :decayed:

Opublikowano

Naszło mnie na JD :kwasny: ale nie ma, tyskie pssyt :whistling:

Opublikowano
Naszło mnie na JD :kwasny: ale nie ma, tyskie pssyt :whistling:

jak coś mogę cię poratować Jonny Walkerem :naughty:

Opublikowano
Naszło mnie na JD :kwasny: ale nie ma, tyskie pssyt :whistling:

Wpadaj.....ma temperaturę roboczą :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

-5 hehe

Opublikowano

ja, robol - przy tyskim :whistling:

Opublikowano

Hehehhe nie no, dzięki za propozycje ale dam radę, może jutro sobie sprawię jakieś zerosiedem :decayed:

PS. Czysta mi się kisi w barku, ale samemu nie wypada...

Opublikowano
ja, robol - przy tyskim :whistling:

a ja wlasnie skończyłem połóweczkę soplicy orzechowej hehe...smaczne to było :decayed:

Opublikowano

siemka z wieczora

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

ja już bania kobieta się dziś obstawiła

Opublikowano

ehehehheheheheheehhehe :decayed:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

ja z kuzynkiem dzisiaj grila ojebalem czyyli 0.5+0,7+0,7 i niepamietaj drogi powrotnej heehehe

Opublikowano
:kox: na bogato
Opublikowano

pół dnia modzenia auta żeby wódy sie napić:facepalm:

quwa w fiacie nawet dywaników nie umiom dociąć na wymiar:doh:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

mi tylko poszlo 0,7+połówka:wink:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

DSC05445.jpg

Opublikowano

Ja ogladam kabaret na tvp 2 wraz z zywcami...:naughty:

Opublikowano

prawie letni paket jest

jeszcze dywaniki MUSZE zamówić i cd założyć i znów można się swoim zająć :grin:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Ja ogladam kabaret na tvp 2 wraz z zywcami...:naughty:

:thumbup1:

Opublikowano
ja, robol - przy tyskim :whistling:

a ja wlasnie skończyłem połóweczkę soplicy orzechowej hehe...smaczne to było :decayed:

dobre to, ale słodkie :kox:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

ehehehheheheheheehhehe :decayed:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

ja z kuzynkiem dzisiaj grila ojebalem czyyli 0.5+0,7+0,7 i niepamietaj drogi powrotnej heehehe

wpadasz ? mam wolne 0,5+0,7+0,7+0,7 :grin:

Opublikowano

wpadasz ? mam wolne 0,5+0,7+0,7+0,7 :grin:

i jak tu wątroba ma być zdrowa

:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.