Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

czyli jak Ty :grin:

Czytaj z zrozumieniem.... wlasnie to napisalem...:wink:

fakt :facepalm: chciałem Ci na szybko doj**ać :decayed:

Wiem.... to forum zaczyna z tego slynac... byle doj**ac....:thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

w końcu kiełbasa z gryla opitolona w polończeniu z mini spotem :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

psyt

dzięki Pajda

Opublikowano
w końcu kiełbasa z gryla opitolona w polończeniu z mini spotem :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

psyt

dzięki Pajda

to we wtorek replay :decayed:

Opublikowano
w końcu kiełbasa z gryla opitolona w polończeniu z mini spotem :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

psyt

dzięki Pajda

to we wtorek replay :decayed:

damy rade grunt że sezon rozpoczęty :decayed:

Opublikowano
w końcu kiełbasa z gryla opitolona w polończeniu z mini spotem :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

psyt

dzięki Pajda

nie ma za co :wink:

fajnie że sie zjawiłeś - zjawilście :decayed:, oby częsciej takie spontany :naughty:

Opublikowano
w końcu kiełbasa z gryla opitolona w polończeniu z mini spotem :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

psyt

dzięki Pajda

to we wtorek replay :decayed:

damy rade grunt że sezon rozpoczęty :decayed:

no pewno :naughty:

Opublikowano

Kliczko zaraz walczy :naughty:

Opublikowano
Kliczko zaraz walczy :naughty:

Na którym?

Opublikowano

już zaczął

Orange Sport

Opublikowano

Już znalazłem :decayed:

Opublikowano
Kliczko zaraz walczy :naughty:

uj mu w d**e :decayed: Jego walki są mega nudne. Wolę pooglądać stare walki Tysona :kox::kox:

Opublikowano
w końcu kiełbasa z gryla opitolona w polończeniu z mini spotem :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

psyt

dzięki Pajda

nie ma za co :wink:

fajnie że sie zjawiłeś - zjawilście :decayed:, oby częsciej takie spontany :naughty:

tylko pamiętaj

2 godz. wcześniej musisz dzwonić żeby mija pani dała rade :grin:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Opublikowano

i po walce :grin:

jak tam chlory walicie coś w palnik :naughty:

Opublikowano
Kliczko zaraz walczy :naughty:

uj mu w d**e :decayed: Jego walki są mega nudne. Wolę pooglądać stare walki Tysona :kox::kox:

Nie było źle :naughty:, już po walce :decayed:

Opublikowano

uaktualniłem pierwszy post, co myślicie ?

Za jakiś czas można to schować do spojlera :wink:

Opublikowano

Na pewno pomoże tym co nie byli :wink:

Opublikowano

Po wtorku dałączymy zdjęcia z grillem i piwskiem :decayed:

Opublikowano
uaktualniłem pierwszy post, co myślicie ?

Za jakiś czas można to schować do spojlera :wink:

:oklasky:

tylko trzeba dopisać, że w razie niepogody jesteśmy pod Realem (i tam późniejsze decyzje - kebab :decayed: )

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 23:50 ----------

Stasiu miód, malina, johimbina :decayed:

Opublikowano

trzeba to oblać :decayed: jutro city ? :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.