Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

okazało sie że uciekający płyn wspomagania to wyciek z przekładni kierowniczej :facepalm::doh:

a ja tu po cichu liczyłem na nieszczelny przewód :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

PS: Mały wykąpany to se psytnę :beer:

Opublikowano
:hi:

okazało sie że uciekający płyn wspomagania to wyciek z przekładni kierowniczej :facepalm::doh:

a ja tu po cichu liczyłem na nieszczelny przewód :disgust:

daj znać jak z kosztami bo przerabiałem to w B4 i w B5 i regeneracja kosztowała mnie coś 500zł u mojego mechanika, a wszędzie gdzie jeździłem krzyczeli koło tysiaka , jak co mogę dać namiar jak chcesz ale to w Mikołowie jest :wink:

Opublikowano
:hi:

okazało sie że uciekający płyn wspomagania to wyciek z przekładni kierowniczej :facepalm::doh:

a ja tu po cichu liczyłem na nieszczelny przewód :disgust:

:kwasny:

Opublikowano

:hi:

No to wydatek się szykuje a ja dziś walczyłem z N75 :decayed:

Opublikowano

dobry wieczorkiem

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

psyt

Opublikowano
:hi:

okazało sie że uciekający płyn wspomagania to wyciek z przekładni kierowniczej :facepalm::doh:

a ja tu po cichu liczyłem na nieszczelny przewód :disgust:

:kwasny:

masakra znów(kolejna) naprawa starego hebla i przy odbiorze jedynka z przodu :facepalm::kwasny:

myślę o wyrezaniu servotronicu?? jak myślicie przydatne to wogóle czy nie ?

Opublikowano
:hi:

okazało sie że uciekający płyn wspomagania to wyciek z przekładni kierowniczej :facepalm::doh:

a ja tu po cichu liczyłem na nieszczelny przewód :disgust:

:kwasny:

masakra znów(kolejna) naprawa starego hebla i przy odbiorze jedynka z przodu :facepalm::kwasny:

myślę o wyrezaniu servotronicu?? jak myślicie przydatne to wogóle czy nie ?

+5 do lansu na forum :grin:

Opublikowano
:hi:

okazało sie że uciekający płyn wspomagania to wyciek z przekładni kierowniczej :facepalm::doh:

a ja tu po cichu liczyłem na nieszczelny przewód :disgust:

:kwasny:

masakra znów(kolejna) naprawa starego hebla i przy odbiorze jedynka z przodu :facepalm::kwasny:

myślę o wyrezaniu servotronicu?? jak myślicie przydatne to wogóle czy nie ?

Bardzo fajna sprawa, czy na 19'' czy na 15'' można kierownicą kręcić małym paluszkiem :wink:

Ale jeżeli tego nigdy nie miałeś to nie zakładaj bo koszta urosną a przynajmniej nie wiesz co tracisz :decayed:

Opublikowano

to psyt :naughty:

Opublikowano
to psyt :naughty:

drugi raz pssyt:decayed::facepalm:

Opublikowano
to psyt :naughty:

drugi raz pssyt:decayed::facepalm:

tery drugie psyt

jeszcze jedno i lulu trza robic :grin:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj zamiast psyyt mała czarna i zapitalam nocki

Opublikowano
to psyt :naughty:

Byłem pierwszy :naughty:

Opublikowano
to psyt :naughty:

drugi raz pssyt:decayed::facepalm:

to też drugi i na tym koniec dzisiaj :kwasny: a pić mi się chce jak cholera :whistling:

Opublikowano

chlory

Opublikowano

patologia :decayed:

Opublikowano

odezwały się prawiczki, a w City wódę browarem zapijają :decayed:

Opublikowano

po co to rozgadywać takie rzeczy :decayed:

Opublikowano

ja spadam, szykować dupska na jutrzejszego grylla :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.