Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:
czyt...grill ?? :mysli:

:grin::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:

najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy :grin:

mfga3ahw40kk4kg0s0404s84owo.600.jpg

57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg

hehehehehe

Opublikowano

ta trzeba strzałki dołożyć żeby nie było wątpliwości w którym miejscu stoimy

Opublikowano

i tak z innej beczki

36520_341660565948181_1495093841_n.jpg

Opublikowano
jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:

najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy :grin:

http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg

hehehehehe

a któ z Was jest ten pierwszy z lewej...??:whistling::polew:

Opublikowano

Kezora przemalowali czrna farba....:polew:

Opublikowano
jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:

najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy :grin:

http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg

hehehehehe

a któ z Was jest ten pierwszy z lewej...??:whistling::polew:

Keżor:decayed::decayed::decayed: nikt go nie lubi bo jest czarny hehehe :grin::grin:

Opublikowano
jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:

najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy :grin:

http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg

hehehehehe

a któ z Was jest ten pierwszy z lewej...??:whistling::polew:

Keżor:decayed::decayed::decayed: nikt go nie lubi bo jest czarny hehehe :grin::grin:

:polew: yebany...ja go od innej strony widziałem...biały...no chyba, że wtedy za dużo wypiłem:facepalm::grin:
Opublikowano

:hi:

Zayebiste Kędzior :grin:

jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:

najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy :grin:

http://d.webgenerator24.pl/k/r//1x/19/mfga3ahw40kk4kg0s0404s84owo.600.jpg

http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg

hehehehehe

Ale by frekwencja wzrosła :decayed:

Opublikowano

yhyymm...już to widzę...spoko Ewka z patelnią by rozgoniła ten "burdel" :polew::polew:

Opublikowano

a pierwszy z prawej na bank Kędzior :grin:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

wali wóde z gwinta

Opublikowano

chwila...Kedzior czy keżor...:mysli: bo już zgłupiałem...:mysli::polew:

Opublikowano
chwila...Kedzior czy keżor...:mysli: bo już zgłupiałem...:mysli::polew:

z lewej Keżor z prawej Kędzior :grin:

Opublikowano

yy...sorry nie źle poczytałem:facepalm:...Z PRAWEJ to się zgadza:grin:

Opublikowano

boy%20audi%20many%20girls.jpg

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

na pierwszy post katowickich to flacha wódy była by najlepszym odzwierciedleniem tego co się tu wyprawia :decayed:

Opublikowano

:grin::grin:

ida na obiod...już je:slina:

Opublikowano
jeszcze w paintcie coś się doreza i będzie miodzio :kox:

najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy :grin:

http://d.webgenerator24.pl/k/r//1x/19/mfga3ahw40kk4kg0s0404s84owo.600.jpg

http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg

hehehehehe

:polew:

Opublikowano
:hi:

Zayebiste Kędzior :grin:

:nose:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

a pierwszy z prawej na bank Kędzior :grin:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

wali wóde z gwinta

hehe zdjecie bylo robie pewnie juz po godz12 wiec mozna :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.