Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nigdy nic poważniejszego mi się nie przytrafiło w b4,b5,Gulfie,b6 więc mam wyjebane na te statystki, opinie itp

ale Ty Ucho się szykuj na kapę silnika :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szybciej twój podtlenku nie wytrzyma :grin:

Opublikowano

:decayed:

no ja bo gaz jest do kuchenek, a nie do auta :grin:

btw wczoraj podjechałem na stację i moje zdziwko 50l lpg 115zł :grin:

Opublikowano

nigdy nic poważniejszego mi się nie przytrafiło w b4,b5,Gulfie,b6 więc mam wyjebane na te statystki, opinie itp

ale Ty Ucho się szykuj na kapę silnika :decayed:

bo nie miałeś motoru 2.0 który jest bardzo awaryjny :decayed:

Opublikowano

nigdy nic poważniejszego mi się nie przytrafiło w b4,b5,Gulfie,b6 więc mam wyjebane na te statystki, opinie itp

ale Ty Ucho się szykuj na kapę silnika :decayed:

bo nie miałeś motoru 2.0 który jest bardzo awaryjny :decayed:

miałem w b4 :grin:

Opublikowano

nigdy nic poważniejszego mi się nie przytrafiło w b4,b5,Gulfie,b6 więc mam wyjebane na te statystki, opinie itp

ale Ty Ucho się szykuj na kapę silnika :decayed:

bo nie miałeś motoru 2.0 który jest bardzo awaryjny :decayed:

miałem w b4 :grin:

wolnossąca bena... to było 115PS ?

Opublikowano

nigdy nic poważniejszego mi się nie przytrafiło w b4,b5,Gulfie,b6 więc mam wyjebane na te statystki, opinie itp

ale Ty Ucho się szykuj na kapę silnika :decayed:

bo nie miałeś motoru 2.0 który jest bardzo awaryjny :decayed:

miałem w b4 :grin:

wolnossąca bena... to było 115PS ?

dziewięćdziesiąt :grin:

Opublikowano

to psyt :decayed: jeszcze jutro wolne :kox:

Opublikowano
to psyt :decayed: jeszcze jutro wolne :kox:

No to psssyyyttt ... ja mam z rana wypad do katowic do serwisu toshiby...:mad:

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ja jutro arbeit ale jakieś szkolenie więc przeleci :decayed:

dobrze, że nie było pogodę w majówkę bo człowiek by się wykończył a tak jeden dzień...no może dwa do odcinki i później relaksik :decayed:

Opublikowano

:hi:

Wróciłem z wiochy i przytuliłem 0,7 Finki , wieńcząc tym samym udany weekend :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

taki z d*py silnik :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

TVN - Cezary Mończyk :kox::decayed:

Opublikowano

taki z d*py silnik :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

TVN - Cezary Mończyk :kox::decayed:

Czu silnik z d*py??? Dobry chyba jako drugie auto tanie w utrzymaniu...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.