Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha... psyt :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Leciałem od Krakusów prosto na grilla i w drodze dostałem tel że muszę auto zdać i nie pokiełbasiłem :facepalm:

:polew:

sprzedam audi a4 b6 1.9 rok 2001 Żory ? Tablica.pl

:mysli:

:sick3::sick3::sick3:

:zemdlal:

widziałem go na żywo :doh:

to musiało być niezapomniane przeżycie :decayed:

Opublikowano

Jaaa pierd....! Ale ludzie maja naebane we łbach! :decayed:

Opublikowano

blondyna u KW całkiem, całkiem :kox: - kokietka :decayed:

Opublikowano

No dokładnie! Kokietka jak choooj.... Już ją KW ma. :naughty: Ale młodziutka... :slina:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Ale jakaś taka grubawa jest tzn. jakaś zbudowana taka czy coś jest z nią nie tak. :mysli:

Opublikowano

Bil Gun przec**j :grin:

Opublikowano

:hi:

No to ładnie ,że gryll sie udal :D

Opublikowano

no, Maxito ma powołanie do przyrządzania dań z grylla :naughty:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c7-avant-3-0-tdi-269819/ jak mnie ten temat wcurvia :decayed: tymczasem :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: na Bożenka z klanu jakby była z dyche chudsza to szło by ją ten teges a tak...ruba świnia nie przejdzie u mnie :decayed:

no, Maxito ma powołanie do przyrządzania dań z grylla :naughty:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c7-avant-3-0-tdi-269819/ jak mnie ten temat wcurvia :decayed: tymczasem :hi:

wypowiada się w tym wątku jeden klubowicz, chyba ma starych mega zarobionych i w każdym tego typu wątku podkreśla, że jak sprzeda swoje A5 to sobie kupi C7, a jego brat...wujek...tata...:facepalm:

Opublikowano
:hi: na Bożenka z klanu jakby była z dyche chudsza to szło by ją ten teges a tak...ruba świnia nie przejdzie u mnie :decayed:
no, Maxito ma powołanie do przyrządzania dań z grylla :naughty:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c7-avant-3-0-tdi-269819/ jak mnie ten temat wcurvia :decayed: tymczasem :hi:

wypowiada się w tym wątku jeden klubowicz, chyba ma starych mega zarobionych i w każdym tego typu wątku podkreśla, że jak sprzeda swoje A5 to sobie kupi C7, a jego brat...wujek...tata...:facepalm:

Ja już to kiedyś zauważyłem i nawet przez pewien czas miałem z niego polew, bo co post... "kupie sobie to, to, to..." ale jak będzie mega okazja i będzie miał $$ :grin::decayed::facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witka chlopaki ile mozna dac za belki do avanta i 2 uchwyty na rower wsio z thule uzyte pare razy

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dobry

już po robocie idę rezać :grin:

Opublikowano
dobry

już po robocie idę rezać :grin:

Puncioka ? :naughty:

Opublikowano
dobry

już po robocie idę rezać :grin:

Puncioka ? :naughty:

gadżety jeszcze nie przyszły:decayed:

Opublikowano
dobry

już po robocie idę rezać :grin:

co tam wymyśliłeś znowu??

miałeś nic nie robić :grin:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pewnie bedzie rezal jak Miszka.......do serii ;):)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.